artwork

Ocean Outdoor’dan tenis tutkunlarına jest

3 ay önce

0

Ocean Outdoor, Westfield ve Battersea Enerji İstasyonu’na kurduğu Wimbledon deneyimlerini tanıtıyor

Ocean Outdoor, dijital ekran ağında Wimbledon’dan canlı yayında olacak ve tenis temalı iki deneyimsel alana ev sahipliği yapacak.

Seçilen önemli anlar İngiltere’nin 13 şehrinde gösterilirken, Londra’da maçlar Westfield London ve Battersea Enerji İstasyonu’nda günlük olarak gösterilecek. Şampiyonaların resmi bağlantı ortağı Vodafone ile birlikte ikinci yıl için sunulan Westfield aktivasyonu, masa tenisi ve fotoğraf çekimleri için canlı bir duvara gömülü dev bir raket koltuğu içeriyor.

Ayrıca, Ocean’ın Westfield Meydanı’ndaki iki büyük reklam ekranında insanların favori oyuncusuna desteğini göstermek için animasyonlu bir GIF oluşturabileceği fotoğraf kabini de yer alacak. Bir destek mesajı paylaşarak ve sosyal medya kanallarında @VodafoneUK ve #FeelTheConnection etiketleyerek, gelecek yılki şampiyonalara bilet kazanmak için çekilişe katılmış olacaklar.

Ocean’ın All England Club ile olan ortaklığının bir uzantısı olarak Enerji İstasyonu’nda, finallerin olduğu hafta sonu boyunca Polo Ralph Lauren (Wimbledon’ın resmi tedarikçisi) ve Sipsmith Gin (resmi cin) ile eşantiyon dağıtma günlerini kapsayan yeni bir deneyime ev sahipliği yapılacak.

Daha geniş olarak ise, 60 saniyelik Wimbledon içeriği, resmi bilgi teknolojisi ortağı IBM tarafından sağlanan canlı skor tablosu ve 20 saniyelik günlük maç özetlerini içeren bir döngü gösterilecek.

Westfield Rise UK Başkanı Melanie Lalou şunları söyledi: “Wimbledon W12 deneyiminin Westfield London’ın en büyük açık hava etkinlik alanı Westfield Square’e geri dönmesinden mutluluk duyuyoruz. Ocean Outdoor’un son teknoloji ürünü dijital ekranıyla Westfield London’ın sürükleyici etkinlik alanının iş birliği, farklı kitlelerin ilgisini çekmek ve onları eğlendirmek için bu unutulmaz marka anını hayata geçirmemizi sağlıyor. Bu aktivasyon, eğlence ve sporu kusursuz bir şekilde harmanlayan büyüleyici etkinlikler yaratmaya olan bağlılığımızın bir kanıtı.”

Ocean Outdoor İçerik ve Sponsorluk Başkanı Kevin Henry ise: “Her iki tenis deneyimi de Wimbledon ortaklarının Londra’nın en iyi iki eğlence ve dinlenme alanında ailelerle ve tenis severlerle doğrudan bağlantı kurmasını sağlıyor. Dünyanın en iyi şampiyonalarının atmosferini içinize çekmek için daha iyi bir yer mi var…” dedi.

 

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign UK

Senin için
Tümünü göster
Elmaslarla bezenmiş kredi kartıyla daha havalı olun

Kartınızı pırlantalı almaz mıydınız?...

Adidas’tan ‘Boyaya Batırılmış’ enerji dolu ayakkabılar

Los Angeleslı Multidisipliner Sanatçı Cali DeWitt, Adidas Originals’ın klasik Campus...