Nutella, Pancake Günü’ne özel New York’ta bir şurup mağazası açıyor

Nutella,  Pancake Günü kutlamalarının bir parçası olarak New York’ta aile dostu bir “Syrup swap shop” (şurupla takas mağazası) açıyor.

29 Şubat’ta sabah 9’dan akşam 4’e kadar açılan pop-up mağazada Nutella satışa sunulan tek ürün olacak ve sadece şurup karşılığında satın alınabilecek.
Ziyaretçiler Grand Central istasyonunun Vanderbilt Hall mağazasına bir şişe şurup (açılmış veya açılmamış) getirebilir ve Nutella kavanozları ile kakaolu fındık kremalı pancake’lerini alabilirler.
Standda aileler de markanın web sitesinde yer alan tariflerden yararlanarak “Nutella kreasyonları” yapmaya teşvik ediliyor.
Amazon’un Alexa’sındaki bir özellik, tüketicilere krep ve waffle gibi çeşitli Nutella tariflerine ve dört interaktif aile dostu oyuna erişmelerini sağlıyor.
Ana şirket Ferrero Kuzey Amerika’da pazarlama başkan yardımcısı Todd Midura: “Bu salı, Pancake günü’nde, aileleri özel kahvaltıların sevincini hayata geçiren bu etkinliklere katılmaya çağırıyoruz ve Nutella’nın ömür boyu sürecek anılar yaratmalarında küçük bir rol oynamasını umuyoruz.”
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.