Nurten Erk Tosuner, Communication Partner’da

Communication Partner medya ilişkileri departmanına Nurten Erk Tosuner  katıldı. Ekonomi medyasında 30 yıllık deneyime sahip Nurten Erk Tosuner, Medya İlişkileri Direktörü olarak görev yapacak.

İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu mezunu Nurten Erk Tosuner, çalışma hayatına 1984 yılında Hürriyet Haber Ajansı’nda muhabir olarak başladı. 1986-2009 yılları arasında Hürriyet Gazetesi Ekonomi Servisi’nde muhabir, editör ve köşe yazarı olarak görev yapan Tosuner, ‘Nurten’in Konukları’ adıyla gerçekleştirdiği röportajlarla 12 yıl iş dünyasının nabzını tuttu. Hürriyet İK’nın da editörlük ve köşe yazarlığını yürütüp ‘Emlak Sohbetleri’ sayfasını hazırladı.

Hürriyet Gazetesi’nden ayrıldıktan sonra Lobby Halkla İlişkiler’de Medya Genel Koordinatörlüğü, ardından Okan Üniversitesi’nde Basın Danışmanlığı yapan Tosuner, Vatan Gazetesi Ekonomi Müdür Yardımcısı olarak medyaya geri döndü. Nurten Erk Tosuner, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti tarafından 2001 yılında ‘En Başarılı Röportaj’ Ödülü’nün de sahibi oldu.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.