artwork

Nokia’dan erteleme kararı

3 sene önce

0

Nokia da koronavirüs nedeniyle kampanyasını erteleyen markalar arasındaki yerini aldı.

Mobil Dünya Kongresi’nin ertelenmesinden sonra yeni telefonlarını tanıtmak için kolları sıvayan marka, salgının ulaştığı ciddi boyut nedeniyle kampanyasını erteleme kararı aldı.

Nokia’nın lisans sahibi olan HMD Global, artan koronavirüs endişesi nedeniyle Bond temalı kampanyasını No Time to Die’ı şu an için Kasım ayına erteledi.
Grey London tarafından yaratılan, The only gadget you will ever need” söylemiyle ortaya çıkarılan filmde Lashana Lynch’in 007 Nomi olarak karşımıza çıkıyor. Mark Fairbanks, Sue Higgs ve Stephania Silveira tarafından yazılan ve Amma Asante’nin yönetmen koltuğuna oturduğu filmin yayını, yapılan basın açıklamasına göre Kasım ayına ertelendi.

MGM, Universal ve Bond yapımcıları, Michael G Wilson ve Barbara Broccoli yaptıkları açıklamada; küresel olarak pazarın geldiği son durumu değerlendirdiklerini ve No Time To Die’ın yayınlanmasının Kasım 2020’de yapılmasının çok daha doğru olacağına karar verdiklerini duyurdular.

Nokia da koronavirüs salgınından kampanyasını erteleyen ve hazırlıklarını şimdilik bekleten markalar arasındaki yerini almış oldu.

Senin için
Tümünü göster
Oy ve Ötesi 100 bin gönüllü ile seçim günü sandıkların…

Oy ve Ötesi Derneği, 17 Mart Cuma günü, Impact Hub’da...

GroupM Türkiye etkinliği 21 Mart’ta gerçekleşecek

GroupM Türkiye Akıllı Çözümler Platformu: Belirsizlik Döneminde Değişen Tüketici Beklentileri...

‘BlackBerry’ filminden ilk fragman geldi

Ünlü akıllı telefonun yükselişi ve düşüşü hakkındaki biyografi filmi olan...