artwork

Nokia ve Sundance London’dan kısa film yarışması

10 sene önce

0

Nokia Music, Sundance London ile bir takım kurarak dünya çapındaki tüm film yapımcılarını ve yönetmenlerini kendi seçtikleri bir şehrin bağımsız müzik sahnelerinden (underground music scene) esinlenerek kısa bir tanıtım videosu (15-60 saniye) oluşturmaya davet ediyor. Nokia, kameranın sınırlarını ve film yapmanın tüm olanaklarını zorlayacak yaratıcı fikirler arıyor.

Kazanan iki film yapımcısı nihai kısa filmlerini çekmek için iki tane Nokia Lumia920 ve 5000’er dolarlık bir üretim bütçesi alacak. Bu iki kişi, jüri üyelerinden biri ile yapacakları danışmanlık seansının yanında filmlerinin prömiyerinin gösterileceği Sundance London Festivali’ne katılacak ve tüm seyahat harcamaları karşılanacak. Son olarak, genel kazanan seçilecek şanslı bir kişi 5000 dolar ve bir Nokia Lumia920 kazanacak.

En yüksek oyu alan bir kişi bir Nokia Lumia920 ve Sundace London’a iki bilet kazanacak (Seyahat ve konaklama dahil değil).

Yüksek beğeni toplayan 10 film yapımcısı Sundance London’a bilet kazanacak (Seyahat ve konaklama dahil ediğil).

Yarışmaya 21 Mart 2013 tarihine kadar Türkçe dil desteği olan uluslararası sanatçı platformu Talenthouse aracılığıyla katılabilirsiniz. Yarışma sayfasına bu linkten ulaşabilir; Twitter’dan da bu etiket ve hesaplardan takip edebilirsiniz: #NokiaXSundanceLDN  #Lumia920 @talenthouse_tr  @nokia

 

 

Senin için
Tümünü göster
PitPat’in bilinirliği ITV’nin yatırımı sayesinde artacak

ITV, köpek bakım şirketi PitPat’i Media for Equity portföyüne ekliyor...