Nissan Qashqai ile Ay’a gitmek

TBWA/G1 Nissan için Ay’a ilk ayak basışı konu aldığı yaratıcı bir çalışmaya imza attı.

“Nissan Qashqai Moon Landing” ismini alan reklam filmi, Y kuşağından bir bireyin küçükken ailesi ile birlikte izlediği Ay’a ilk inişi anımsaması ve bunu bizlere anlatmasıyla başlıyor. 

Bir astronotun kaykay ile Ay’ın yüzeğinde dolaştığını görüyoruz. Yer çekiminin azlığına vurgu yapacak görüntüler vurgulanıyor. Ses, “Havada bu kadar uzun süre ve böyle bir güvenle asılı kalmayı nasıl başardı?” diye soruyor. Görüntü değişiyor ve anıdan çıkarak gerçek hayata dönüyoruz. Bizlere anısını anlatan kişinin bir Nissan Qashqai sürdüğünü anlıyoruz. Başka bir Nissan Qashqai’nin arkasında ProPilot Teknolojisi yardımıyla seyrediyor. 

Son söz olarak, “Teknoloji bizi harekete geçirdiğinde çok güzel.” deniyor.

Çalışma Carl Harborg tarafından yazılmış, Sanat Yönetmeni ise Philippe Rachel. Yönetmen koltuğunda Thomas Garber oturuyor. 

Nissan Avrupa İçerikten Sorumlu Genel Müdür’ü Xavier Diquet, ” Laf olsun diye olan teknoloji değersizdir. Biz Nissan’da  değerli bir şey üretmek için çalışıyoruz; Sürücülere iyi deneyimler sunmak, onları heyecanlandırmak, güvenli sürüş yapmalarını sağlamak alanlarımız arasında.”

Künye
Reklamveren Nissan Qashqai
Ajans TBWA/G1

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.