Nişantaşı’nı James Bond’lar bastı

Tüm dünyada James Bond serisinin yeni filmi Skyfall ile lanse edilen Sony Xperia’nın Bond serisi akıllı telefonlarından Xperia™ ion’un Türkiye tanıtımı için 3 Kasım Cumartesi günü Nişantaşı’nda bir gösteri gerçekleştirildi.

Abdi İpekçi Caddesi’nde beklenmedik bir anda ortaya çıkan James Bond ve Bond kızı karakterlerindeki dansçılar, James Bond filmlerindeki aksiyon sahnelerini hatırlatan bir gösteri sergilediler. Madonna ve Rihanna gibi pek çok dünya starıyla çalışan kareograf Nathalie Marrable tarafından hazırlanan şovda dansçılar, özel kostüm ve James Bond film müzikleri eşliğinde izleyenlerin ilgisini çekti.

 James Bond Hayranları Onun Gibi Olmak İçin Yarıştı

Şovun ardından James Bond hayranları, özel olarak hazırlanan Xperia Ajan Oyunu’nda hız, aksiyon ve heyecan içeren  bir yarışmaya katıldı. Her birinde farklı talimatların verildiği odalarda Xperia™ ion’un yardımıyla görevleri en hızlı şekilde tamamlamaya çalışan yarışmacılar kıyasıya mücadele etti. Yarışma sonunda en hızlı olan yarışmacı günün James Bond’u seçilerek Sony Xperia™ ion kazanırken, ikinci James Bond filmleri DVD seti, üçüncü ise Skyfall sinema bileti kazandı.

Xperia Ajan Oyunu 17 Kasım’dan itibaren üç hafta sonu boyunca İzmir, Bursa ve Ankara illerinde devam edecek.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.