Nicole Kidman multivitamin reklamında kırlarda koşuyor

Nicole Kidman, Avustralyalı multivitamin markası Swisse Wellness’in reklamında kırlarda gülüp oynuyor, çok mutlu ve sağlıklı görünüyor.

Nicole Kidman, Avustralya Yeni Güney Galler’de yapılan çekimlerde çekim ekibini sabahın erken saatlerinde Pasifik Okyanusu’na dalarak şaşırtmış. Bununla da kalmamış, kırsal arazide kamyon sürmüş, bahçelerden toplanan sebze ve meyveleri yemeyi de ihmal etmemiş.

Reklam filmi, yani çekilecek dört spottan ilki, Melbourne merkezli Noisy Beast ajansı tarafından hazırlandı. Reklam ajansının ABD pazarını Swisse markası için yönetmek üzere bu yıl Şikago’da bir ofis açması bekleniyor. Çekimlerin stili Oscar ödüllü  kostüm tasarımcısı Lizzy Gardiner imzalı ve yönetmen koltuğunda da Amerikalı fotoğrafçı ve film yapımcısı John Urbano oturuyor.

Geçen yıl markanın global elçisi olan Kidman reklamla ilgili şunları söylüyor: “Swisse’e katıldım çünkü yoğun ve stresli bir dünyada sağlıklı bir yaşam tarzının önemine dikkat çekmek istedim. Sağlıklı ve fit hissetmeyi seviyorum.”

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.