artwork

Nicole Kidman, Etihad Airways’in marka temsilcisi oldu

9 yıl önce

0

Abu Dhabi’nin ulusal havayolu şirketi Etihad Airways, Nicole Kidman’ı marka temsilcisi olarak açıkladı. Havayolu şirketinin ilk büyük global kampayasında başrol olan Nicole Kidman aynı zamanda Chanel gibi yüksek kalite markalarıyla da ilgileniyor.

M&C Saatchi Australia tarafından hazırlanan kampanya dün önemli global pazarlarda yayına girdi. Nicole Kidmanın hem oynadığı hem de anlatıcı olduğu 30 ve 60 saniyelik reklam filmleri, basılı, dijital, sosyal medya ve açıkhava raklamarıyla da desteklenecek.

“Flying re-imagined” sloganını kullan spot, çift kişilik yatak, duş, geniş ekran TV ve kahyasıolan özel minik bir oturma odasına sahip olan ve uçuş başına £20,000’dan fazla tutan süper first class “the residence”ı tanıtıyor. Basılı reklamlar first class daireleri ve first class ve business class müşterileri için olan “the lobby” isimli bir barı tanıtıyor.

CCO Peter Baumgartner; “eğilimlerden uzaklaşarak uçuşu tekrardan haa ediyoruz ve yenilikçi, tasarım, stil ve misafirperverlik üzerine bir yol izliyoruz. Havacılık rekabeti yüksek bir sektör ve müşterilerin temelde aynı olan mesajların yoğunluğu içinde boğuluyorlar. 2014 yılında marka farkındalığımız %63’ten %73’e çıktı ve bu yeni kampanyayla yeni seviyelere çıkacağından kuşku duymuyorum” diye konuştu.