Site icon Campaign Türkiye

Nickelodeon kamera arkası deneyimi için Luna Cinema ile ortak oldu

Nickelodeon UK sürükleyici bir tur deneyimi için açık hava sinema markası The Luna Cinema ile birden fazla yılı kapsayacak bir ortaklık kurdu.
“Nickelodeon deneyimi” ikiye ayrılıyor: 7 yaşından küçüklere yönelik “Nick Jr deneyimi” ve 7+ için “Nickelodeon stüdyo turu”. 2022 baharında başlayacak olan, İngiltere ve İrlanda’yı gezecek etkinlikler aracılığıyla konuklar, en sevdikleri Nickelodeon TV programlarının dünyasına adım atabilecek.

Nick Jr deneyiminde PAW Patrol hayranları, bir PAW Patrol yumuşak oyun alanı keşfetmek için kendi görevlerine gitmeden önce Chase ve Marshall karakterleriyle tanışacakları “Macera koyu”na taşınacak.

Ayrıca bir sanat ve el sanatları istasyonu ve bir tünel labirenti olan bir Teenage Mutant Ninja Kaplumbağalar yeraltı sığınağı da var. Deneyim, hayranların bir korsan gemisine binebilecekleri, mıknatıslı balıkçılık ve tekne yarışları da dahil olmak üzere su oyunlarına katılabilecekleri, Seas dünyasından ilham alan bir su bölgesi ile tamamlanıyor.

Yedi yaşından büyük çocuklar, “Nickelodeon stüdyo turu”nda Nickelodeon’ın en popüler programlarından bazılarının perde arkasına tanıklık etme fırsatı yakalayacak. Nickelodeon Yıldızı Kira Kosarin’in, ziyaretçilerin gizli sırlardan oluşan bir labirentte gezineceği Henry Tehlike “Mağarasına” girmeden önce süper güçlerin nasıl elde edileceğine dair dersler vereceği The Thundermans “Süper Kahramanlar Okulu” ile tur başlayacak.

Çocuklar daha sonra bir kodu kırmak ve Hunter Street kaçış odasından çıkmak için ekip olarak birlikte anahtarı bulmak zorunda kalacak. Son olarak konuklar after-party ve Nickelodeon’ın “balçık zamanı”na katılmak için turuncu halıda yürüyerek bir Nickelodeon yıldızının hayatını deneyimleyecek.

Çocuklar ve ebeveynleri, temalı stantlardan yiyecek ve içeceklerin alınacağı SpongeBob SquarePants “Bikini alt plajında” dinlenebilecek. Ayrıca bir Nickelodeon mağazası olacak. Özel aktivasyon alanları ve sponsorluk fırsatları, hem doğrudan hem de ViacomCBS’in İngiltere satış evi Sky Media aracılığıyla marka ortaklarına sunulacak.

ViacomCBS İngiltere Etkinlikler ve Deneyimler Başkan Yardımcısı Virginia Monaghan: “Son derece popüler Nickelodeon ve Nick Jr programlarımızı bu benzersiz sürükleyici deneyim aracılığıyla hayata geçirmek için The Luna Cinema ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz.” dedi.

The Luna Cinema Genel Müdürü George Wood şöyle ekledi: “‘Nickelodeon deneyiminin geleceğini duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Birkaç yıl sürecek şekilde çocukları içlerine çekebilecekleri gerçekten etkileşimli bir deneyim geliştirmek istedik. Tıpkı FriendsFest’teki Friends hayranlarıyla ve Luna Cinema gösterimlerimizle film severlerle yaptığımız gibi.” dedi.

Exit mobile version