artwork

Neymar, Serena Williams ve Durant Nike’ın yeni reklamında

7 sene önce

0

Nike, yeni kampanyası ‘Sınırsız Ol’ filminde Neymar JR., Kevin Durant, Serena Williams gibi birbirinden ünlü sporcuları bir araya getirdi.

Nike, Just Do It‘Sınırsız’ kampanyasının ikinci filmi ‘Sınırsız Ol’ kampanyası, ‘Sınırsız Gelecek’ filmi de olmak üzere Ağustos ayı boyunca sunulacak birçok sporcu kısa filmini içeriyor. Nike’ın yeni filmi, bu yaz düzenli olarak sınırlarını zorlayan ve sınırsız potansiyeli kanıtlayacak hem amatör hem de şampiyon sporculara bir övgü niteliği taşıyor.

The Daniels tarafından yönetilen film, İngilizce versiyonunda aktör Oscar Isaac, Türkiye’de ise Emre Altuğ’un sesiyle izleyiciye ulaşıyor. Filmde önemli sporcular Aaron Gordon, English Gardner, Giancarlo Stanton, Kevin Durant, Mo Farah, Neymar Jr., Nyjah Huston, Serena Williams, Su BingTian ve Zach LaVine yer alıyor.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgi ve ‘Sınırsız Ol’ kampanyasının İstanbul’da 19 gün boyunca çeşitli spor aktiviteleriyle renklenecek programına buradan ulaşılabilir. Bu yaza özel sunulan inovasyonları yakından tanımak isteyenler ise, nike.com üzerindeki ürünlere 21 Ağustos tarihine kadar ücretsiz kargo ile ulaşabiliyor.

Künye
Reklamveren: Nike
Ajans:  Wieden & Kennedy
Yönetmen: The Daniels (Prettybird)
Tarih: 4 Ağustos, 2016

 

Senin için
Tümünü göster
TikTok, reklamverenleri eğlendirerek eğitiyor

TikTok, “nasıl yapılır” videolarıyla reklamverenlere platformun nasıl kullanılacağını gösteriyor...

Apple sağlık verilerinin izinsiz paylaşımına mizah ile yaklaşıyor

Eğlenceli kampanya, sağlık verilerinde gizliliğin önemini vurguluyor...