artwork

Medya Planlama Ajansı OPN’dan “Next Meets Now” Etkinliği

11 ay önce

0

Türkiye’nin en etkin* bağımsız medya planlama ajansı OPN, teknoloji ve medya’daki yenilikleri müşterileri ve iş ortaklarıyla “Next Meets Now” etkinlikler serisi ile paylaşmaya başladı.

14 Ekim’de Feriye’de OPN Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Ayın’ın ev sahipliğinde, Türkiye’nin önde gelen reklamverenlerinin katılımları ile ilk oturum “Web 3.0” ana teması ile düzenlendi. Muharrem Ayın açılış konuşmasında OPN’ın “Next Meets Now” etkinlikler serisinin web 3.0 gibi hepimizin gündeminde olan bir konu ile başladığını, ilerleyen aylarda da yine gündemdeki konuları tema alan etkinliklerin devam edeceğini belirtti. Sözlerine OPN’in son 2 yılda yapmış oldugu data, teknoloji ve analitiks yatırımlarının OPN’ı medya ajansından daha çok bir büyüme ajansına dogru evrilttiğinden bahsederek devam etti.

Keynote Speaker Teknoloji Yazarı Serdar Kuzuloğlu ise, keyifli anlatımı ve esprileri ile etkinliğe renk kattı, katılımcıları Web 3.0’ın getireceği değişim ve gelişim konularında da düşündürdü.

OPN’ın Büyümeden Sorumlu Genel Müdür’ü Okan Özcan ise günün son oturumunda izleyicilere web 2.0 ve web 3.0 arasındaki farkları, tüketici davranışlarındaki değişiklikleri ve bu gelişmelerin medya ve pazarlama dünyasındaki etkilerini aktarırken, markaların birinci parti ve farklı veri kaynaklarına yatırım yapmasının öneminden, veriden doğan verimliliğe her zamankinden daha çok ihtiyacımız oldugundan bahsetti.

Next Meets Now” etkinlikleri ilerleyen dönemde data, influencer marketing tema konularıyla devam edecek.

Senin için
Tümünü göster