News UK, Westminster istasyonunu ormana dönüştürüyor

Times ve The Sunday Times, “Politics. Tamed” kampanyasının bir parçası olarak Westminster Metro istasyonunu ormana dönüştürüyor.

Pulse Creative London tarafından yaratılan kampanyanın ikinci ayağı olarak News UK, meclisin “giderek rahatsız edici hale gelen politikasını” göstermeye devam ediyor. Neler olup bittiğini çözmelerine yardımcı olmak için insanları The Times ve The Sunday Times‘a yönlendiriyor.

Açıkhava çalışmasının ana karakteri olan gorilin yanı sıra aslan ve tek boynuzlu at da ormana düzen getiriyor.

Kampanyanın bir parçası olarak Westminster durağı, istasyonun dışını sarmalayan asmalarla birlikte Westminster Jungle olarak yeniden isimlendirilecek.

İstasyondaki resmi sesli duyurular da değişecek: “Boşluğa dikkat edin ve her zaman sarı çizginin arkasında durun. Politik ormandaki parti kurallarına uyun.”

The Times ve The Sunday Times Marka ve Kampanyalar Müdürü Lynne Fraser: “Bu faaliyet politik hayvanlarımızı hayvan bahçesinden çıkardı ve ormana koydu, bunun kampanyayı altı ay önce başlattığımızdan beri politik manzaradaki değişimi temsil ettiğini hissediyoruz.

Ulusun ruh halini canlandıran bir şekilde yansıtarak kitlelere ulaşmak ve The Times ve The Sunday Times’ın onları yönlendirmek için burada olduğundan emin olmalarını istiyoruz.” dedi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.