New York Lottery: “Tüm yiyecekleri yiyebileceksiniz”

New York Lottery‘nin son ‘How Would You Spend It?’ kampanyasında ‘All the Foods’, eğer Cash4Life’ın en büyük ödülü; 1 haftada harcanacak 1,000$’ı kazanırsa bir New Yorklu’nun zamanını nasıl geçireceğini gösteren orijinal konsept üzerine kurulu.

Oliver klasik müzikalinden ‘Food Glorious Food’un ukulele eşliğindeki akustik versiyonunun kullanıldığı McCann New York imzalı reklam, güzel görünümlü yiyecek çekimleri ile birleşiyor. Bir insanın tüm yiyecekleri yeme hayalinin duygusal bir kutlaması… Ayrıca reklamı desteklemek için “nasıl pişirilir” türü videolar da çekildi. Böylece izleyiciler, reklamda yer alan yemekleri nasıl hazırlayabileceklerini öğrenecekler. Bu tarif videoları çevrimiçi ortamdaki reklam ile sunulacak.

New Yorklular’a bir günde 1,000$ kazanma şansı veren Cash4Life, New York Lottery’nin çekiliş oyunudur. Oyunculara sadece para kazanma değil, gününü nasıl geçireceği konusunda hayal kurma şansı tanıyor. Temmuz ayında oyunda her gün çekiliş olabilecek, New Yorklular daha çok kazanabilecek.

Künye

Reklamveren: New York Lottery

Ajans: McCann New York

CCO’lar: Sean Bryan & Tom Murphy

Yönetici Yaratıcı Yönetmen: Mat Bisher

Müzik Yapımcısı: Dan Gross

Yönetici: Natalie Hernandez

Müşteri Süpervizörü: Molly Vossler

Müşteri Yöneticisi: Ellery Gitkin

Proje Yöneticisi: Janelle Jordan

Prodüksiyon Şirketi: The Reserve Label

Yönetmen: The Chartrands

Yönetici Yapımcı: Ryan Slavin

Yapımcı: Ari Weiner

Fotoğraf Direktörü: Justin Gurnari

Prodüksiyon Tasarım: Kelly McHehee

Müzik Şirketi: Human

Besteci: Seth Fruiterman

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.