New Balance İngiltere’de para geçmeyen bir bar açtı

New Balance İngiltere’de özel bir deneyim sunan bar açtı. Para geçmeyen bu bar, ziyaret edebilecek kişilerde merak uyandırabilecek nitelikte.

Dijitalleşen dünyada çeşitli ödeme yöntemleri gelişti. Örneğin birçok alanda kripto paralar ile ödeme yapabilirsiniz. Peki koştuğunuz mesafe ile ödeme yapabiliyor olsanız? Koşucuları en çok bitiş çizgisindeki soğuk biranın motive edeceğini düşünen New Balance, yeni açtığı barda koşulan mesafe karşılığı bira veriyor.

New Balance 2019 Londra Virgin Money maratonu için sponsor olduğu bara “The Runaway” ismini verdi. “New Balance Run Club” üyesi bisikletçiler ve koşucular, telefon cüzdanlarına “Runaway card” ekliyor ve koştukları ya da sürdükleri miller karşılığı içki alıyor.

New Balance İngiltere ve İrlanda kıdemli pazarlama yöneticisi Samantha Matthews “İlk New Balance barımızı açacağımız için heyecanlıyız. Millerini içkilerle değiş tokuş etmek için gelecek sporcuları dört gözle bekliyoruz.” diyor.

Bar, sporcuların haftalık antrenmanlarının sonunda birbirleriyle yardımlaşmak ve sosyalleşmek için uygun ortam sunuyor. New Balance’ın “Everybody’s Race” kampanyasını gerçek kılıyor.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.