Neutrogena’dan modern Sindirella masalı

Neutrogena, modern zamanların Sindirella masalı olarak tasarlanan “O Prenses Benim” isimli sosyal medya kampanyasıyla ayakkabı tutkunlarına bir çift Louboutin So Kate model ayakkabı hediye edecek. Markanın günümüzde geçen masalında her şey orijinalindeki gibi gelişiyor; yakışıklı bir prens prensesini arıyor, ancak bu kez prensesi cam değil Louboutin marka ayakkabılar bekliyor.

“O Prenses Benim” diyerek Louboutin ayakkabılara sahip olmak isteyenler; 25 Ağustos – 21 Eylül tarihleri arasında Neutrogena Türkiye hesabını Instagram’dan takip ederek ve Neutrogena ayak bakım ürünleri ile nemlendirdikleri ayaklarının güzel bir kompozisyonda çekilmiş fotoğrafını paylaşarak kampanyaya katılabiliyor. Genç oyuncu Sercan Baldur‘un canlandırdığı prens de kapı kapı dolaşarak değil, Instagram üzerinden O Prenses Benim hashtag’ine gelen fotoğraflar arasından prensesini arıyor. Bu nedenle, kampanyaya katılabilmek için paylaşılan fotoğraflarda #OPrensesBenim hashtag’ini ve @neutrogenaturkiye hesabını etiketlemek gerekiyor.

Neutrogena ayrıca kampanya süresince her hafta “O Prenses Benim” etiketi ile paylaşım yapan 10 kişiye Neutrogena ayak bakım seti hediye edecek.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.