artwork

Netflix’ten çekici bir pop-up deneyimi

1 yıl önce

0

Netflix yeni dizisi “Obsession” için Soho’da erotik butik açtı

Netflix baştan çıkarıcı sahneler içeren yeni dizisi Obsession’ın yayına girmesi dolayısıyla Soho’da Bartle Bogle Hegarty London iş birliğiyle pop-up deneyimine imza attı. Pop-up, Bateman Caddesi’nde (14 – 15 Nisan’da) geçtiğimiz hafta sonu açıktı.

Adını diziden alan Obsession butiği, “Saplantının bir bedeli var” cümlesiyle dizinin temasına gönderme yapıyor. Dizide Richard Armitage, William adlı bir cerrahı oynuyor. William’ın (Charlie Murphy’nin canlandırdığı oğlunun nişanlısı olan) Anna karakteriyle arasındaki ilişki ve bunun her şeyi tüketen bir saplantıya dönüştüğü konu ediliyor.

Pop-up’ta neler var?

Ziyaretçiler, deneyim boyunca konuklara rehberlik eden kırmızı peruklar ve baştan çıkarıcı tonlarla tamamlanan Anna’yı oynayan çeşitli aktrisler tarafından karşılanıyor.

Fotoğraf çekme kabini, konukları yatak odasında en çekici pozları vermeye davet ediyor ve daha sonra ziyaretçiler, günlüğünden bir parça dinlemek için Anna’nın yatak odasına yönlendiriliyor.

Butikte, dizideki önemli anlardan ilham alan Japon Shibari bağımlılığı ve Anna’nın günlüğünün etrafına sarılan kırmızı kurdele bulunuyor. Butikte kabul edilen tek para birimi sırlar, bu nedenle ziyaretçiler bir hediye karşılığında Anna’nın günlüğünde bir sırrını paylaşabilir.

Deneyimin sonunda sırlarını Anna’yla paylaşan konuklar, Coco de Mer’den Shibari ipine bağlanmış lüks bir seks ürünüyle mekandan ayrılabiliyor. Anna, verilen sırlara bakarak çeşitli ürünlerden (göğüs ucu aksesuarlarından vibratörlere kadar) hangilerini satın alabileceklerini belirliyor.


Deneyimdeki yaratıcı ekip: Neil Clark, Jay Phillips, Lucy Johnstone ve Grace Chambers

 

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign UK