artwork

Nestlé Waters’ta üst düzey atama

9 sene önce

0

Nestlé Waters Avrupa’da pazarlama ve satış Ergin Akman’a emanet. Nestlé Waters Türkiye Pazarlama Direktörü olarak görev yapmakta olan Ergin Akman, Nestlé Waters Avrupa Bölgesi Pazarlama ve Satış Direktörü olarak atandı. Ergin Akman, 1 Eylül 2014 tarihi itibarıyla Almanya’da yeni görevine başlayacak.

Ergin Akman

Akman, 2010 yılından bu yana yürütmüş olduğu Nestlé Waters Türkiye’deki görevinde, marka yönetim takımının yanı sıra kurmuş olduğu Kategori Kanal Satış Geliştirme, Kurumsal İletişim, Dijital Pazarlama, Pazar Araştırmaları, Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi ekiplerini yönetti. Ergin Akman, görev yaptığı süre boyunca Nestlé Waters Türkiye’nin büyüme ve başarısına önemli ölçüde katkıda bulundu.

Lisans ve yüksek lisans öğrenimini İTÜ İşletme Fakültesi Endüstri Mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra, University of California Berkeley’de eğitimine devam eden Ergin Akman, 20 yılı aşkın profesyonel hayatında, Procter & Gamble, Frito Lay, Nike, Philips gibi uluslararası firmaların Pazarlama, Satış ve İş Geliştirme bölümlerinde üst düzey yönetici olarak görev aldı.

 

 

Senin için
Tümünü göster
P&G Türkiye’den Umut Evi, Spor Okulu ve Destek Merkezi

P&G Türkiye, Umut Hareketi’ni Umut Evi projesi, Spor Okulu ve...