Nestlé Waters konkuru sonuçlandı

Grup 7, Nestle Waters’ın açtığı konkuru kazanarak Nestlé Waters’ın stratejik iletişim danışmanlığı ajansı oldu. Grup 7, Nestle Waters’la birlikte Erikli, Nestlé Pure Life ve Nestea, markalarının da iletişimini yürütecek. Grup 7, Nestlé Waters’a kurumsal iletişimin yanı sıra markaların pazarlama, sosyal sorumluluk ve sponsorluk iletişimi için hizmet verecek.

Su şirketi Nestlé Waters, 130’u aşkın ülkede 75’e yakın su markasıyla hizmet veriyor. 2001 yılında Türkiye pazarına giren Nestlé Waters, Türkiye su pazarının liderliğini elinde bulunduruyor.

Grup 7’nin sürekli hizmet verdiği marka ve kuruluşlar arasında Akkök Holding, Akiş GYO, Akbatı AVYM, Colin’s, Doğan Holding, E-Güven, Erimtan Arkeoloji ve Sanat Müzesi, Eroğlu Gayrimenkul, Eroğlu Holding, Greenist, Halkbank, İstanbul Araştırmaları Enstitüsü, Kidzania, Kuveyt Türk, Mamut Art Project, Pera Müzesi, RWE Holding, Sabancı Vakfı, Saray Grubu, Tchibo, Türkiye Sigorta Birliği, Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı, Vestel, Zorlu Holding ve Zorlu Enerji Grubu bulunuyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.