Nestlé Türkiye İstanbul Maratonu’nda TEMA için koştu

Nestlé Türkiye çalışanları, İstanbul Maratonu’nda TEMA Vakfı için koştu. TEMA için en çok bağış toplayan kurumlarda 2. sırayı aldı.

11 Kasım’da 100 bin kişinin katıldığı 40. Vodafone İstanbul Maratonu’nunda iyilik peşinde koşan Nestlé Türkiye çalışanları, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da maratonda TEMA Vakfı’nın yanındaydı. TEMA’nın doğa sevgisini içselleştiren nesiller yetiştirme hedefiyle sürdürülen ağaçlandırma ve çocuklara yönelik doğa eğitimi projesi Ağaç Kardeşliği’ne fon yaratmak amacıyla koşuya katılan 45 Nestlé çalışanı, 21.218 TL bağış topladı. Böylece TEMA Vakfı için koşan kurumlar arasında geçen yıl olduğu gibi bu yıl da 2. gelen Nestlé, Türkiye’nin dört bir yanından 6 bini aşkın çocuğun doğayla buluşmasına katkıda bulundu.

Nestlé sponsorluklarıyla da koşucuların yanında

Nestlé Türkiye, 40. Vodafone İstanbul Maratonu’nda koşuculara destek ve enerji verecek sponsorluklarıyla da yer aldı. Nestlé Pure Life ve Nescafé 3ü1 Arada stantları tüm parkurlarda koşuseverlere su ve kahve ikramında bulunurken pek çok tüketici Nescafé 3ü1 Arada’nın yenilenen lezzetini ilk kez tatma imkanı yakaladı.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.