artwork

Nestlé Purina PetCare’in Türkiye’deki ilk reklam filmi

3 sene önce

0

80 yıldan uzun süredir evcil hayvanların beslenmesinde dünya çapında öncü konumda bulunan ve evcil hayvanlara sağlıklı bir hayat sunmak için çok çeşitli ürünler geliştiren Nestlé Purina PetCare, Türkiye’deki ilk reklam filmini yayınladı.

Reklamda, Covid-19’un hayatımızı değiştirmesiyle beraber evcil hayvanlarımızın dostluğuna ve sevgisine çok daha fazla ihtiyaç duyduğumuz bir dönemde olmamız ve bu zorlu süreçte Nestlé Purina PetCare’in can dostlarımızın ve hayvan severlerin yanında olduğu vurgulanıyor. Filmde, ayrıca evcil hayvan sahipleriyle can dostlarımız arasındaki yakın bağın altı çiziliyor.

Evcil hayvan sahiplerini bütçelerine ve dostlarının ihtiyaçlarına göre seçebilecekleri alternatiflerle buluşturan Nestlé Purina PetCare, Türkiye’deki ilk reklam filmiyle hayvan severlere sesleniyor. Markanın zorlu Covid-19 sürecindeki duyarlılığını yansıtan filmde, evcil hayvanlarımızın dostluğuna, desteğine ve karşılıksız sevgisine daha çok ihtiyacımızın olduğu bugünlerde, Nestlé Purina PetCare’in yanımızda olmaya ve patili dostlarımızın mutluluğu için çalışmaya devam ettiği vurgulanıyor. İlk olarak 22 Nisan’da yayınlanan reklam filmi, 21 Mayıs’a kadar TV ve dijital platformlarda hayvan severlerle buluşacak.

Künye:
Reklamveren: Nestlé Purina PetCare
Pazarlama Ekibi Sorumlusu: Gema Colino, Purina CSB EMENA Pazarlama Müdürü
Kreatif Ajans: Publicis

Senin için
Tümünü göster
Pepsi 15 yıl sonra ilk kez logosunu değiştirdi

Pepsi, logosunu ve marka kimliğini yeniledi. Pepsi yeni logosunda nostaljik...

Küresel pazarlama endüstrisi 2023 DEI Census’u başlatıyor

Pazarlama uzmanları, anonim olarak 15 dakikalık anketi dolduruyor ve iş...