Nesquik “Geleceği Besler” kampanyası yayında

Nesquik, Nestle markasının çocukların ihtiyaçlarına göre geliştirdiği vitamin ve mineral karışımı Opti-start sayesinde sütü daha da faydalı hale getirerek çocukların güne güçlü bir başlangıç yapmalarına yardımcı oluyor.

Buradan hareketle marka stratejisini “Geleceği Besler” olarak belirleyen Nesquik’in yeni reklam filminde Nesquik’li bir bardak sütün çocukların geleceği için taşıdığı önemin altı çiziliyor.

Nesquik’in reklam filminde Nesquik Opti-start ile hazırlanan bir bardak sütün, çikolatalı bir sütten daha fazlası olduğu ve büyüme yolunda çocukların en yakın arkadaşı olduğu belirtiliyor. Reklam, Nesquik Opti-start’li bir bardak süt ile güne coşkulu ve enerjik biçimde başlayan, farklı mekânlarda oynadıkları oyunlarla yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini gösteren sağlıklı ve mutlu çocukların görüntüleri ile destekleniyor. Filmde ayrıca, Nesquik Opti-start ile daha da faydalı hale gelen sütün çocukların geleceğini değiştirebileceği mesajı veriliyor.

Nestlé Süt Ürünleri Stratejik İş Birimi ve McCann World Group tarafından belirlenen marka stratejisi doğrultusunda çekilen reklam filmi, McCann İstanbul tarafından Türkiye’ye uyarlandı.

Künye

Reklamveren Nestle Nesquik
Pazarlama Müdürü Lidya Yazmacıyan
Proje Müdürü Merve Sönmez Karakaya
Reklam Ajansı McCann İstanbul
Yönetmen Noah Paul
Kreatif Başkan / Yönetici Ortak Uğur Çakır
Kreatif Direktör Kaan Ayçe
Metin Yazarı Kerem Çeteci
Sanat Yönetmen Elvan Deniz
Grup Marka Direktörü Funda Hergül
Marka Süpervizörü Fırat Alagözlü
Stratejik Planlama Direktörü Zeynep Yağcı
Stratejik Planlamacı Gizem Ateş Yalçın
Prodüksiyon Direktörü Zeynep Doğu

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.