Ne alacağına karar veremeyenler için: “Hediye bulucu”

e-ticaret platformu hepsiburada, yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte, yılbaşı alışverişi yapacak olanların hem hediye seçme, hem de uzun alışveriş kuyruklarında bekleme zahmetini giderecek bir yöntem geliştirdi.

Platform, sevdiklerine hangi hediyeyi alacağına dair fikri olmayanlara ve bu konuda zorlananlara da “hediye bulucu” arama özelliğini geliştirerek, kullanıcılarına sevdikleri için en doğru hediyeyi seçme ve kolay bir şekilde alma fırsatını sunuyor. “Hediye bulucu” ile kullanıcılar öncelikle hediyeyi kime alacaklarını seçiyorlar. Ardından “hediye bulucu” kullanıcıların seçimi doğrultusunda birçok farklı kategoride fikirler sunuyor. Her bir kategori altında ise fiyata göre filtreleme seçeneğinin yanı sıra çok satanlar ve en yüksek puanlı ürünler sıralanıyor.    

Aynı gün teslimat seçeneği ile yılbaşı hediyesini kapıya getiren hepsiburada, mobil uygulaması ile de cep telefonundan tek tıkla satın alma ve ödemeyi gerçekleştiriyor. Site ayrıca yılbaşına özel ürünleri %60’a varan indirimlerle ve 9 taksit imkanıyla sunuyor.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.