NaturNes yeni kampanyası bizi ilk ebeveynlerle tanıştırıyor

Publicis Conseil (Paris) ve BBH (Londra), Nestlé‘nin bebek maması markası NaturNes için yeni bir kampanya oluşturdu. Kampanya, doğanın her zaman en iyi sunduğu iç görüsü ile bizi ilk ebeveynler ile tanıştırıyor.

Organik bebek maması pazarı, son dönemde satışlarında %26 artış gösterdi. Nestlé ise bu kalabalık pazarda NaturNes serisi ile modern bakış açısına sahip ebeveynlere ilham vermeyi amaçlıyor.

BBH Londra, ebeveynlerin, bebeklerini beslemenin en sevecen ve ilgili ebeveynlik eylemlerinden biri olduğuna inandığını belirtti. Ancak, bebek yemek reklamları çoğunlukla çocukların bakış açısı üzerinden ilerliyor. Bu odağı değiştirmek ve ebeveynlerin NaturNes ürünlerinin hikayenin kendi taraflarını anladığını bilmesini sağlayan markanın yeni reklam kampanyası ile marka yeni konumlandırmasının altını çiziyor.

NaturNes, ebeveynleri doğanın yarattığı en iyiyi kullanarak ürettikleri ürünlerle çocuklarına en iyisini yapmaya teşvik ediyor. Animasyonlu kampanya filmi ‘İlk Aile’, ebeveynleri kendi doğal içgüdülerine, ilk aileye kadar uzanan yolu izleyerek ve anne baba olma yolunda öğrendikleri bütün dersleri anlatarak hatırlatıyor.

Künye

Reklamveren NaturNes – Nestlé
Ajans Publicis Conseil, BBH London
Stratejist
Melanie Eckersley
Yapımcı 
Amos Usiskin, Sharon Titmarsh
Prodüksiyon Şirketi
Studio AKA
Yönetici Yapımcı
Nikki Kefford-White
Yönetmen 
Marc Craste, Manddy Wyckens

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.