artwork

Namet dijital ajansını seçti

9 sene önce

0

Namet’in açtığı dijital ajans konkurunu, U.Can.Be Digital kazandı.

Namet, kurumsal web sitesinin hazırlanması, stratejik ve dijital pazarlama hizmetleri ve sosyal medya yönetimi de dahil olmak üzere tercihini U.Can.Be Digital’den yana kullandı.

U.Can.Be Digital, Namet yeni konsepti “Çiftlikten Çatala Hakiki Lezzetler” konseptinin dijital dünyadaki iletişimini üstlendi. Namet, U.Can.Be Digital ile sosyal medyada takipçilerine daha etkili bir iletişim sağlayıp, kırmızı et ve şarküteri ürünleriyle ilgili bilgilere, yaratıcı tariflere ve kampanyalarına sosyal medya hesaplarında yer vermeye devam edecek. Ayrıca, hazırlıklarına başlanan ve son teknoloji, tasarım trendleri düşünülerek planlanan Namet’in yeni kurumsal web sitesi de U.Can.Be Digital tarafından hazırlanarak, yeni yüzüyle Eylül ayında yayında olacak.

2013 yılında kurulan, kreatif, dijital ve sosyal medya olmak üzere üç farklı alanda hizmet veren U.Can.Be Digital’in diğer müşterileri arasında Kuveyt Türk, Sanko Menkul, Card Gusto, Carl’s Jr.Burger, Puschkin Vodka, Berentzen, John Medley’s Viski gibi markalar bulunuyor.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Migros’a yeni müşteri deneyim stratejileri ve pazarlama iletişimi direktörü

Migros’un müşteri deneyim stratejileri ve pazarlama iletişimi direktörü Sinem Serdar...