artwork

n11.com’un Tolga Çevik’in başrolde olduğu ikinci reklam filmi yayında

3 yıl önce

0

n11.com, Tolga Çevik’in hayat verdiği Zeki karakterinin ikinci reklam filmiyle üyelerine ve yeni üye olacaklara kampanya kapsamında şubat ayı boyunca hesaplarına tanımlanan sürpriz kuponların müjdesini veriyor.

Tolga Çevik’in hayat verdiği Zeki karakteri ve çekirdek ailenin eğlenceli hikayeleri, n11.com’un ikinci reklam filmiyle yeniden ekranlara geliyor. Kimine kış günü yaz, kimine spor aşkı, kimine ise hamaratlık gelen aile fertleri, n11.com üyelerine, mobil uygulama hesaplarına tanımlanan sürpriz kuponların da müjdesini veriyor. Kampanya kapsamında n11.com’a yeni üye olacak kullanıcılar da mobil uygulamayı indirerek giyimden elektronik eşyaya, kişisel bakımdan outdoor ürünlerine kadar tüm kategorilerde tanımlanacak sürpriz kuponlardan yararlanabilecek.

Yeni reklam kampanyasıyla, Zeki’nin çekirdek ailesinde neler değiştiği ekrana gelirken, izleyicileri yüzlerini gülümsetecek birbirinden eğlenceli anlar bekliyor. Tüm üyelere ve yeni üye olacaklara, hesaplarına tanımlanan kuponlarla sürpriz yapan n11.com, “hayat sana gelir” kampanyasıyla şubat ayında da kullanıcılarının yüzünü güldürecek. Kampanya 28 Şubat tarihine kadar geçerli olacak.

Tolga Çevik’in hayat verdiği Zeki karakterinin, önümüzdeki dönem de devam edecek eğlenceli hikayesi bir yandan izleyicilerin yüzünü güldürürken, aynı zamanda Türkiye’nin alışveriş platformu n11.com’un benzersiz kampanyalarını ve üyelerine sunacağı sürpriz fırsatları duyurmaya devam edecek.

KÜNYE
Reklam: Hayat Sana Gelir “Sürpriz Kupon”

Reklamveren: n11.com

Reklam Ajansı: Rabarba

Reklamveren Yetkilisi: Esra Süzme, Simin Özkar, Naz Özerden İncili, Can Bilgehan

Yönetici Kreatif Direktör: Pemra Ataç Açıktan

Kreatif Direktör: Murat Yaylagül

Kreatif Grup Direktörleri: Umut Geldiay, Yıldırım Çakmakçıoğlu

Kreatif Ekip: Ozan Ateş, Selin Sürğit, Merve Özdemir

Strateji: Oğuz Savaşan

Müşteri İlişkileri: Gökhan Akbay, Burtay Baştufan, Mirza Özgün

Prodüksiyon: Gökhan Akbay, İpek Arabacıoğlu

Medya Planlama : Mindshare

Yapımevi: 25 Film

Yönetmen: Eralp Vardar

Müzik: Jingle House

Mecra: TV, Dijital