n11.com yoğun kar yağdı, alışverişi online’dan yaptık diyor

n11.com yoğun kar yağışının ülkede alışverişin önünü kesemedi diyor ve ülke genelinde online alışverişin soğuk havalar ile beraber arttığını söylüyor.

Kar yağışının yurt genelinde etkili olmasıyla birlikte online alışverişte büyük bir artış yaşanmasını fırsata çeviren n11.com, Ocak ayının ilk haftasında satışlarda gerçekleşen artış rakamlarını değerlendirdi. Buna göre, ısıtıcı, battaniye, mont, bot, termal iç giyim ve lastik ile lastik bakım ürünlerinin satışında büyük artış yaşanırken, online satış oranlarındaki artışın en çok olduğu iller sırasıyla Hatay, Gaziantep, Eskişehir, İstanbul, Balıkesir, İzmir, Ankara ve Manisa oldu.

Ülke genelinde kar yağışının etkili olmasıyla birlikte kapanan yollar ve okullar nedeniyle evde vakit geçirenler online alışverişe yöneldi.  n11.com, online alışverişte Ocak ayının ilk haftasında en çok artış yaşanan ürün ve illeri araştırdı. Türkiye’de Ocak ayının ilk haftasında bir önceki haftaya göre online alışverişte en çok artış yaşanan iller Hatay, Gaziantep, Eskişehir, İstanbul, Balıkesir, İzmir, Ankara ve Manisa oldu.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.