artwork

Mynet, yemek platformunu hizmete sundu

8 sene önce

0

İnternet platformu Mynet’in, yemek için yaşayan ve yaşamak için yiyen herkesi bir araya getirecek yeni servisi Mynet Yemek açıldı. Zorlu Center Eataly Mutfak Atölyesi’nde gerçekleştirilen Mynet Yemek  lansmanında ünlü aşçılar, gurmeler ve blogger’lar bir araya gelerek İtalyan şef Claudio Castelli ile birlikte menü hazırladılar. İçerik ortakları ile birlikte gerçekleştirilen açılış daveti ile ilgili #mynetyemek, #mynetyemekacildi, #bizegelseneyemekyapariz sloganlarıyla yapılan paylaşımlar sosyal medyada da ses getirdi.

Mynet’in editörlerinin yanısıra kullanıcıların da tarif, yazı ve video dahil tüm içeriklerini kendi isimlerini taşıyan hesaplarından paylaşabilecekleri Mynet Yemek, şimdiden Türkiye’nin tüm yemek aşıklarını buluşturmaya başladı. Tariften yemek ve mekan önerilerine, videodan püf noktalarına yemek üzerine zengin içerikler sunan Mynet Yemek’in web, mobil ve sosyal medya platformları üzerinden 4 milyon kullanıcıya erişmesi bekleniyor.

Halihazırda 50’nin üzerinde Blogger, 30 bin tarif, tarif videoları, Türkiye’nin tanınmış yüzlerinden Şef Yağız İzgül ve Diyetisyen Berrin Yiğit’in yanısıra ünlü gurme ve aşçıların da yer aldığı Mynet Yemek, zengin içerik yelpazesiyle yemek yapmayı/yemeyi seven herkesin bir numaralı başvuru kaynağı olmayı hedefliyor.

Birbirinden keyifli içerikler, iştah açıcı tarifler, en özel öneriler için “Bir Tutam Mynet Yemek İyi Gelir!”

 

Senin için
Tümünü göster
IWC ve Lewis Hamilton, Tourbillon İçin İş Birliği Yapıyor

IWC ve Lewis Hamilton, Formula 1 Yarışlarından Esinlenen Bir Tourbillon...

Snapchat AR Kurumsal bölümünü kapatıyor

Snapchat, reklamverenlere AR araçları sağlama sözü vererek AR Kurumsal bölümünü...

Uber Eats’ten spor belgesel serisine özel “tadım menüsü”

Mother tarafından oluşturulan kampanyada, Man v Food sunucusu Adam Richman...