artwork

Muharrem Ayın VivaKi Türkiye’den ayrıldı

10 sene önce

0

VivaKi Türkiye CEO’su Muharrem Ayın görevinden ayrıldı. Yayınladığı veda mektubunda “Geride gurur duyulacak işler yapmanın verdiği bir rahatlıkla VivaKi Türkiye’deki  görevimden ayrılıyorum” diyen Ayın’a, Campaign Türkiye olarak, bu lekesiz ve başarılı kariyer geçmişinin ardından yeni iş hayatında başarılar diliyoruz.

Ayın’ın mektubu şöyle:

Çok değerli dostlarım,

2002’de Akaretler’deki küçük yerimizde çekirdek bir kadroyla yola çıktığımızda ‘iyi ve nitelikli insanların iyi kurumlar için iyi şeyler yapacağı’ bir yer hayal etmiştik.

2002’den 2013’e, 11 senede yerel bir medya ajansı olan allmedia’dan,  içinde 3 medya ajansı ve 4 uzmanlık birimi olan dev bir yapıya, VivaKi’ye ulaştık. Başlangıçtaki sadece ve sadece 8 değerli yetenekten bugün 140’tan fazla  yeteneğin tüm gücü ve bilgisi/deneyimiyle yarattığı bir değerler toplamına geldiysek, bunda en büyük birlikte  çalıştığımız arkadaşlarındır.

Bu başarının kalıcı olmasındaki en önemli  etken de değerli müşterilerimizin ve iş paydaşlarımızın bizlere olan güvenidir.

11 yılda gelirini 100 kattan fazla  artıran ama başarısını finansal sonuçların yanı sıra aldığı ödüller, kazandığı müşteriler,  yetiştirdiği yetenekler ve sektöre öncülük eden yeniliklerle taçlandıran bu ekibin yazdığı bu gurur verici hikayenin benim için sonuna geldik.

Geride gurur duyulacak işler yapmanın verdiği bir rahatlıkla VivaKi Türkiye’deki  görevimden ayrılıyorum. Yeni ve kişisel bir hikaye yazmak için; yeni ve umutlarla dolu bir başlangıç yapmak üzere -şimdilik- hoşçakalın diyorum.

Bu muhteşem yolculukta bana eşlik eden, ortak başarımız için özveriyle çalışan, gerektiğinde ailesinden sevdiklerinden çaldığı zamanı fedakarca işe harcayan takım arkadaşlarımı huzurlarınızda ayrı ayrı kucaklıyor; sevgiyle kalın diliyorum.

Bugüne kadar gösterdikleri destek için başta Osman Uslu olmak üzere tüm SMG, ZO, VivaKi  ve Publicis Groupé yöneticilerine teşekkür ediyorum.

Bana ve bize güvenen siz değerli müşterilerimize, sektör paydaşlarımıza da sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyor; sevgiyle kalın diliyorum.

Görüşmek üzere,”