Moova reklamlarına lezzet görüşüyle devam ediyor

Süt kategorisinde “Anne Görüşü” sloganıyla yayınlanan reklam filminden sonra Moova şimdi de peynir kategorisinde “Lezzet Görüşü” sloganıyla karşımıza çıkıyor. Manajans JWT imzalı yeni reklam kampanyasında Moova peynirleri sadece kahvaltılık olarak değil, günün her anı ve her saatine eşlik eden lezzetler olarak konumlandırılıyor. Bu kampanya için Moova ünlü İngiliz foodstylist Carl Warner’i Türkiye’ye getirdi. Carl Warner’in gıda malzemeleri ile oluşturduğu pastoral kurgusu, Moova peynir reklam kampanyasında tamamı doğal ürünlerle tasarlanmış lezzet dünyası olarak karşımıza çıkıyor.

Reklam filmi Moova peynirlerinin bulunduğu sofranın bir anda peynirlerle kurgulanan bir lezzet dünyasına dönüşmesi üzerine hikâyelendirildi. Kurgulanan dekorda toplam 88 kilo peynir kullanıldı. Klasik beyaz peynir, keçi peyniri, kaşar peyniri, civil peyniri, örgü peyniri, İzmir tulum peyniri, edam peyniri ve gouda peyniri olmak üzere farklı çeşitlilikte peynir kullanılarak pastoral bir tasarım oluşturuldu.

Tüm süreç prodüksiyon şirketinin belirlenmesi sonrasında, filmin yönetmenliğini yapan Hande Türkel ve Carl Warner’in ortak çalışması sonucu, özel olarak soğutulmuş stüdyoda Milo–motion kamera kullanılarak 2 günlük bir çekimle ortaya çıktı. Dileyenler haberin sonundaki videoda reklam filminin kamera arkası görüntülerini izleyebilir.

Künye

Reklamveren: MOOVA Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Marka: Moova Peynir

Ajans: Manajans JWT

Yaratıcı Ekip: Tuğbay Bilbay, Gürkan Çanakcı, Baran Güneş, Kaan Ertuz, Barış Özdemir, Duygu Özcan

Müşteri İlişkileri: Fulya Özarı, Nathalie Samur, Güneş Cansever, Nihan Özkan

Stratejik Planlama: Hakan Demir, Suphi Sarıgöllü

Ajans Prodüksiyon: Şafak Serter, Ahmet Bayık

Prodüksiyon Şirketi: Interfilm

Prodüktör: Bahadır Arlıel, Elif Özdemir

Yönetmen: Hande Türkel

Food Stylist ve Fotoğraf Sanatçısı: Carl Warner

 

“Lezzet Görüşü” reklam filmi kamera arkası

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.