artwork

Mobilya perakendeciliğinde interaktif uygulama

12 sene önce

0

Mobilya firması CSL 1,5 milyar pound’luk reklam kampanyasının bir parçası olarak artırılmış gerçeklikli iPhone uygulaması sunuyor .

Kampanya 22 Aralık’ta lanse edildi ve Ocak ayı boyunca TV, sosyal medya ve online mecralarında gösterilecek.

Equinox TV tarafından üretilen TV reklamı, CSL’nin interaktif uygulamasını tanıtmak amacıyla önlerinde bir anda beliren sanal kanepe önünde öpüşen farklı çiftleri konu ediyor.

Reklam filmi Frank Borin tarafından yönetildi. CSL genel müdürü Jason Tyldesley de Equinox yanında kreatif direktör olarak çalıştı.

Ücretsiz iPhone uygulaması, tüketicilere 12.000 kanepeden her hangi birini kendi salonlarında satın almadan nasıl görüneceğini görme fırsatı veriyor. Kullanıcılar salonlarına online olarak istedikleri kanepeyi yerleştirebiliyor ve böylece boyutu, rengi ve tarzı konusunda fikir edinebiliyorlar.

Oluşturdukları görüntü Facebook, Twitter ve email aracılığıyla paylaşılabiliyor. Facebook’a fotoğraf paylaşanlar yarışmaya katılarak 1.650 £’luk kanepe kazanma fırsatı yakalıyor.

Tyldesley geliştirdikleri bu uygulama için; “Bu yeni teknolojiyle mobilya perakendiciliğini başka bir seviyeye taşıyoruz. Uygulama üzerinde aylardır çalışılıyordu ve tüketicinin ihtiyaçlarını işin merkezi yapma felsefemizin bir parçasıydı” diyor.

Kaynak: https://www.campaignlive.co.uk/article/csl-promotes-augmented-reality-app-tv-ad/1109982

Senin için
Tümünü göster
Adidas’tan özel resmi Euro 2024 maç topu

Adidas, her vuruşu gerçek zamanlı olarak algılayan Resmi Euro 2024...

Domino’s’tan pizza fırınlı elektrik bisikletli servis

Domino’s, yerleşik pizza fırınlarına sahip radikal teslimat elektrikli bisikletlerini piyasaya...