artwork

MobilDeniz yeni reklam kampanyasıyla çok ileride

3 ay önce

0

2022 yılının sonlarında yeni marka yüzü Burcu Biricik ile birlikte “İlerisi Deniz” iletişimine başlayan DenizBank, mobil bankacılıktaki teknolojik yüzünü yenilikçi bir reklam kampanyasıyla taçlandırıyor. 

Müşterilerinin kredi ve kart limitlerini, farklı banka hesaplarını ve yatırım işlemlerini tek uygulamada görebilmelerini sağlayan MobilDeniz’in yeni versiyonu, reklam kampanyasında son dönemin en güncel yapay zekâ uygulamalarından ilham alıyor. 

Burcu Biricik’in MobilDeniz’i temsil eden bir uzay gemisinin kaptanını canlandırdığı filmde, karşılarına Jambola gezegeninden Zargon isimli bir lider çıkıyor. Teknolojik olarak ileride olduklarını iddia eden Zargon Jambola’ya katılmalarını isteyince, Burcu Biricik MobilDeniz’in teknolojinin ilerisinde özelliklerini saymaya başlıyor. Karşılıklı devam eden teknoloji atışması Zargon’un pes edip kaybolmasıyla sona eriyor. 

Muhabbet Reklam Ajansı tarafından tasarlanan kampanyanın, dijital ve sosyal medya iletişimiyle, kostüm tasarımı ve seslendirmesinde Midjourney, Lensa AI, Studio D-ID ve ChatGPT gibi son dönemin en popüler yapay zekâ uygulamaları kullanıldı. 

Künye
Reklamveren: DenizBank
Reklamveren Yetkilileri: Demet Hançer, Ahmet Kerem Ataç, Pınar Çevik, Beyza Başoğlu, Mert Özurgancı, Öykü Kaya, Tuğçe Tanyeri, Çiğdem Şamlı
Reklam Ajansı: Muhabbet
ECD: Emrah Karpuzcu, Kenan Ünsal
GMY: Ender Orfanlı
Kreatif Direktör: Ersin Pekin
Kreatif Ekip: Enes Hadzibegovic, Burcu Bağ, Çiğdem Çabuk, İrem Haliloğlu, Ebru Herkeser, Özgür Biçer, Bertuğ Bilgin, Oğuzhan Polat, İrem Yıldız, Burak Can, Ertunç Gün
Müşteri İlişkileri Ekibi: Rayka Eskinazi, Kübra Aslan, Ceren Gündoğdu
Ajans Prodüktörü: Övgü Akgürgen, Algın Aydın
Stratejist: Onur Tüylüoğlu
Dijital Ekip: Gül Ölez, Fırat Türkmen, Meltem Meryem Öçal, Hasan Kobal, İsmail Hakkı Gerçek, Gürkan Özbakır
Prodüksiyon Şirketi: Riders Film
Yapım Şirketi Prodüktörü: Berk Mertoğlu, Sıla Sütçü
Yönetmen: Emre & Gözde
Görüntü Yönetmeni: Alp Korfalı
Müzik: 3k1a