artwork

M&M’s, Cadılar Bayramı’nda acil durum şekerlemeleri dağıtacak

6 ay önce

0

M&M’s, Cadılar Bayramı’nda acil durum şekerlemeleri dağıtmak için Gopuff ile birlikte çalışıyor

M&M’s Cadılar Bayramı Kurtarma Ekibi, teslimat ortağı Gopuff‘ın yardımıyla acil şeker dolumlarını 30 ila 60 dakika içinde gerçekleştirecek.

M&M’s, yeni bir Campfire S’Mores ürün çeşidinin görünürlüğünü artırmaya ve şeker mi şaka mı yapanları ve misafirleri memnun etmeye yetecek kadar tatlıya sahip olma konusunda endişeli tüketicilerin beğenisini kazanmaya çalışıyor. Mars tarafından yaptırılan Morning Consult araştırmasından elde edilen verilere göre, ABD’li alışveriş yapanların yaklaşık yarısı geçmişte bu tür endişelere sahipti.

Kendini ultra hızlı teslimatla tanıtan bir platform olan Gopuff ile yapılan ortaklık, paketlenmiş ürün pazarlamacılarının, pandemiden bu yana artan rahatlık konusundaki tüketici beklentilerini karşılayabilecek isteğe bağlı modellerle nasıl daha fazla deneme yaptığını gösteriyor.

Kurtarma ekibi konsepti aynı zamanda tatil planlama ve satın alma alışkanlıklarının nasıl değiştiğini de ele almayı amaçlıyor.

Mars Wrigley satış başkanı Tim LeBel bir basın açıklamasında, “Cadılar Bayramı sezonu genişliyor ve coşku tüketicileri daha erken ve daha sık alışveriş yapmaya yönlendiriyor” dedi. LeBel aynı zamanda tematik olarak uygun olan “Baş Cadılar Bayramı Görevlisi” (Chief Halloween Officer) unvanını da kullanıyor.

M&M’s Cadılar Bayramı Kurtarma Ekibine çağrılar ise M&M’s ve Mars çeşit paketleri gibi ürünleri de almaya başlayabilecekleri özel bir web sitesi aracılığıyla yapılabilecek.

Kaynak:Marketing Dive

 https://www.marketingdive.com/news/mms-gopuff-delivery-partnership-halloween-candy-marketing/696271/

Senin için
Tümünü göster
HAPPY PEOPLE PROJECT ÜST ÜSTE İKİNCİ SENE SUPER BOWL’DA!

HAPPY PEOPLE PROJECT İMZALI REKLAM FİLMİ İKİ SENEDİR DÜNYANIN EN...

Sürüş İzlenimi: BMW i4 M50

BMW i4 M50 heyecan verici sportif performansıyla M’in yenilikçi gücünü...