Site icon Campaign Türkiye

MMA Türkiye yeni yönetim kurulunu seçti

Mobile Marketing Association (MMA) Türkiye ofisi, 360+ Media’nın CEO’su Zehra Öney’in liderliğinde yeni yönetim kurulunu seçti. Yönetim kurulu mobil pazarlama sektörünü daha da geliştirmek ve Türkiye’deki markalar ve ajanslar tarafından daha fazla kullanılmasını sağlamak için çalışmaya devam edecek.

Yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor:

Başkan Yardımcısı Rima Erdemir (MedyaNet), Onursal Başkan Fırat Ertem (Rabarba), Zeynep Bosna (Avea), Yüce Zerey (Coca Cola), Uğur Şeker (DBI), Işık İlhan (Garanti), Haymi Behar (Hürriyet), Pınar Dülgerler Dinç(Intel), Volkan Biçer (Mobilike), Tuncay Yavuz (OMD Türkiye), Selvi Talipoğlu (P&G), Banu Gören (Turkcell), Serdar Ekrem Şirin (Turkish Airlines), Aslı Günaydın (Unilever), Ender Emre Kanaat (Vodafone).

Yönetim Kurulu, MMA’in Türkiye’deki Ülke Müdürü Kerem Kapancı tarafından desteklenmeye devam edecek.

MMA Türkiye’nin üç önemli karar kurulu bulunuyor:

MMA Türkiye’nin kurumsal, potansiyel ve mevcut üyeleri ile ilişkilerini düzenleyen Üye İlişkileri & Tanıtım Komitesi, planlanan etkinlikleri düzenliyor ve bilinirliği artırmak için tüm mecralarla 360 derece çalışıyor.

Sektöre mobilde nitelikli insan gücü kazandırmak amacıyla eğitimler düzenleyen Eğitim & Sertifikasyon komitesi bu eğitimler sonucunda Mobil Pazarlama Sertifikası veriyor. Böylece genç girişimcilerin mobil pazarda profesyonelleşmesine katkı sağlıyor.

Standardizasyon & Ölçümleme Komitesi pazarın geliştirilmesi için ürün, servis ve mobil oyun alanında Türkiye’deki iyi örneklerin globalde; globaldeki örneklerin de Türkiye’de tanıtımını sağlıyor. Ayrıca mobili ölçümleyerek Mobil reklamın gelişimine de katkı sağlıyor.

 

 

Exit mobile version