artwork

MMA Türkiye yeni yönetim kurulunu seçti

11 yıl önce

0

Mobile Marketing Association (MMA) Türkiye ofisi, 360+ Media’nın CEO’su Zehra Öney’in liderliğinde yeni yönetim kurulunu seçti. Yönetim kurulu mobil pazarlama sektörünü daha da geliştirmek ve Türkiye’deki markalar ve ajanslar tarafından daha fazla kullanılmasını sağlamak için çalışmaya devam edecek.

Yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor:

Başkan Yardımcısı Rima Erdemir (MedyaNet), Onursal Başkan Fırat Ertem (Rabarba), Zeynep Bosna (Avea), Yüce Zerey (Coca Cola), Uğur Şeker (DBI), Işık İlhan (Garanti), Haymi Behar (Hürriyet), Pınar Dülgerler Dinç(Intel), Volkan Biçer (Mobilike), Tuncay Yavuz (OMD Türkiye), Selvi Talipoğlu (P&G), Banu Gören (Turkcell), Serdar Ekrem Şirin (Turkish Airlines), Aslı Günaydın (Unilever), Ender Emre Kanaat (Vodafone).

Yönetim Kurulu, MMA’in Türkiye’deki Ülke Müdürü Kerem Kapancı tarafından desteklenmeye devam edecek.

MMA Türkiye’nin üç önemli karar kurulu bulunuyor:

MMA Türkiye’nin kurumsal, potansiyel ve mevcut üyeleri ile ilişkilerini düzenleyen Üye İlişkileri & Tanıtım Komitesi, planlanan etkinlikleri düzenliyor ve bilinirliği artırmak için tüm mecralarla 360 derece çalışıyor.

Sektöre mobilde nitelikli insan gücü kazandırmak amacıyla eğitimler düzenleyen Eğitim & Sertifikasyon komitesi bu eğitimler sonucunda Mobil Pazarlama Sertifikası veriyor. Böylece genç girişimcilerin mobil pazarda profesyonelleşmesine katkı sağlıyor.

Standardizasyon & Ölçümleme Komitesi pazarın geliştirilmesi için ürün, servis ve mobil oyun alanında Türkiye’deki iyi örneklerin globalde; globaldeki örneklerin de Türkiye’de tanıtımını sağlıyor. Ayrıca mobili ölçümleyerek Mobil reklamın gelişimine de katkı sağlıyor.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Campaign Big Global Awards 2024: Kazananlar açıklandı

Başvurular ve kazananlar dört kıtadan geldi...

Walmart, Vizio’yu 2,3 milyar dolara satın alıyor

Walmart, Amazon ile rekabet edebilmek için hızla büyüyen reklamcılık işini...

Tinder’dan yeni kimlik doğrulama sistemi

Tinder yeni kimlik doğrulama sistemini ABD ve İngiltere’de kullanıma sunuyor...