Site icon Campaign Türkiye

MMA Türkiye yeni yönetim kurulunu açıkladı

Mobil sektörün global ticaret birliği olan Mobile Marketing Association (MMA), bugün itibarıyla 11 yeni endüstri liderinin 1 yıllık süre ile MMA Türkiye Yönetim Kurulu’na dahil olduğunu duyurdu.

Türkiye’de endüstri liderleri, mobili iş ve pazarlama stratejilerinin kalbine yerleştirerek mobile bağlılıklarını gösterdiler.  Mobilin gelişimini temsil eden aktif pazarlamacılar, ajanslar, medya sahipleri, teknoloji geliştiriciler ve araştırmacılar yeni Yönetim Kurulu’na dahil oldular.  Yönetim Kuruluna pazarlamacıların da katılması, MMA’in son dönemde açıklamış olduğu pazarlamacı öncelikli ve inovasyon odaklı misyonunu desteklediğinin bir göstergesi.

MMA Türkiye Başkanı Rima Erdemir de konuşmasında 4. yönetim kurulunun belirlendiğini, yeni dönemde de markaların ihtiyaçlarını analiz ederek ve global trendleri takip ederek mobil mecraların en etkin şekilde kullanımına yönelik çalışmalarınızı sürdüreceklerini kaydetti. Bununla beraber, bu süreçte MMA Türkiye’ye destek verecek olan  operatör, marka, medya ajansları, yaratıcı ajanslar ve reklam evlerine de teşekkürlerini sundu.

MMA Türkiye’nin Yenilenen Yönetim Kurulu Üyeleri:

 

Görev Süreleri Devam Eden Yönetim Kurulu Üyeleri:


Exit mobile version