artwork

MixxAwards Türkiye 2014 jürisi belli oldu

9 yıl önce

0

IAB Türkiye’nin düzenlediği, dijital reklamların ödüllendirildiği organizasyon MixxAwards Türkiye 2014′e başvurular sürerken, yarışmanın jüri üyeleri belli oldu.

Jüri başkanlığını Neslihan Olcay’ın üstlendiği yarışma, her yıl olduğu gibi bu yıl da; dijital reklamları hedef-sonuç ilişkisiyle incelemeyi, yaratıcı düşünceyi performansla birlikte değerlendirmeyi, başarı sağlayan ajans ve reklamverenleri uluslararası arenalarda da teşvik etmeyi hedefliyor.

Yarışmanın jüri üyeleri;

1. Neslihan Olcay, Maxus  – Jüri Başkanı
2. Aylan Özusta
, VivaKi Türkiye
3. Boğaç Göncü, Sahibinden.com
4. Burcu Sarar, V forViral
5. Cüneyt Devrim, Project House
6. Elif Emiroğlu, MondelezInt. Türkiye
7. Erkan Saka, İstanbul Bilgi Üniversitesi
8. Işıltan Kökdemir, Doğuş Yayın Grubu
9. Neslihan Mesutoğlu, Turkuvaz
10. Nevgül Anbarlılar, Yıldız Holding
11. Onur Çakı, Lowe İstanbul
12. Rima Erdemir, MedyaNet
13. Selçuk Büyükbayrak, Publik
14. Serhat Yıldırım, Finansbank
15. Sertan Eratay, Turkcell
16. Tunç Berkman, Vestel
17. Uğur Şeker, Dijital Büro İstanbul
18. Zeynep Dipçin Akdoğan, Eti
19. Zeynep Taptık Bilgen, Netcom Medya

Bu sene 5. yılını kutlayan MixxAwards  Türkiye 2014’ün son başvuru tarihi ise 9 Ocak 2015. Yarışma için 9 Ocak’a kadar www.mixxawards-tr.org üzerinden başvuru yapılabilecek. Başvuruların ön elemeleri ise 16- 26 Ocak tarihleri arasında, ana jüriyle birlikte IAB Türkiye üyelerinden birer kişinin katılımıyla internet ortamında gerçekleşecek. Ön elemenin ardından,30-31 Ocak tarihlerinde yapılacak olan ana değerlendirmenin sonunda finale kalan yarışmacıları ana jüri değerlendirecek.

MixxAwards’un bu yılki tanıtım teması “Dijital Masal Anlatmaz”. Geçen sene olduğu gibi yine Karbonat tarafından yürütülen kampanya ile dijital reklamların sonuç odaklı olmasının altı çiziliyor. Kampanyanın temasını yansıtan çizimler de ünlü karikatürist Kutlukhan Perker tarafından hazırlanıyor. Sahibinden.com ve Turkcell Superonline’ın lider destekçi, MedyaNet’in başarı destekçisi olarak yer aldığı yarışmanın canlı yayın sponsorluğunu Pozitif TV üstelnirken; Gramofon, İltek, Karbonat, Project House, YouthRepublic katkıda bulunan diğer şirketler oldu.

Yarışmanın ödül töreni ise 18 Şubat 2015′te FourSeasons Bosphorus’ta yapılacak.

Mixx’te ödül kazanan çalışmalar hakkında bilgi almak için MixxAwards Türkiye 2013 Jürisi’nin katkılarıyla hazırlanan Mixx İç görü Raporu’nu www.mixxicgoruraporu.org sitesinden inceleyebilir, başvuru kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgi için MixxAwards Türkiye sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Netflix Türkiye’ye karşı ayaklanma

Aynı yüzler, aynı hikayeler, aynı kalemler…...