artwork

MIXX Awards Türkiye 2015 başvuruları başladı

8 yıl önce

0

Dünyada 42 ülkede faaliyet gösteren Interactive Advertising Bureau’nun Türkiye merkezi IAB Türkiye tarafından 6. kez düzenlenecek olan MIXX Awards Türkiye için başvurular başladı.

Ajans ve reklamverenlerin 8 Ocak 2016 tarihine kadar başvuru yapabileceği MIXX Awards Türkiye’de yarışmanın kazananları her yıl olduğu gibi kendilerini uluslararası arenalarda da duyurma imkanı bulacak.

MIXX Awards’ta başvurular, pazarlama ve iletişim dünyasından isimlerin oluşturduğu jürinin değerlendirmeleri sonucunda ödüllendiriliyor.

Temel hedefi, dijital reklamları hedef-sonuç ilişkisiyle incelemek, yaratıcı düşünceyi performansla birlikte değerlendirmek olan MIXX Awards’ta; “Araç, Yöntem ve Platformlar” ve “Stratejiler ve Hedefler” ana başlıkları altında toplamda 24 kategori bulunuyor.

Bu yılki reklam teması “Önce Dijital” olan MIXX Awards’un ana destekçisi Sahibinden.com; başarı destekçisi MedyaNet olurken, sektör kuruluşları da her zamanki gibi MIXX’e katkıda bulunuyorlar. Reklam çalışmaları Karbonat tarafından yürütülen organizasyon Gramofon, İltek ve Project House’un katkılarıyla gerçekleşiyor.

MIXX Awards Türkiye’nin ödül töreni 24 Şubat 2016’da gerçekleşecek. Yarışmanın kuralları, değerlendirme ve ayrıntılı bilgi için yenilenen MIXX Awards Türkiye web sitesini ziyaret edebilirsiniz. www.mixxawards-tr.org

Geçtiğimiz yıl kazanan işler hakkında bilgi almak için ise MIXX Awards Türkiye 2014 Jürisi’nin katkılarıyla hazırlanan MIXX İçgörü Raporu’nu inceleyebilirsiniz.

Raporun linki: