artwork

Mixx Awards Europe’tan Türkiye’ye 12 ödül

9 sene önce

0

Mixx Awards Europe 2015’te toplam 9 kategoride 12 ödül alan Türkiye, 20 Mayıs’ta Berlin’de yapılan ödül gecesine damgasını vurdu. Ayrıca Starcom Mediavest Group Türkiye, “Avrupa’da yılın en iyi 5 ajansı” sıralamasında 2. sırada kendine yer buldu.

 

Türkiye’den ödül alan işlerin listesi ise şöyle:

Mindshare‘in Unilever/Cornetto için yaptığı Yalın reklamı “Viral Film” kategorisinde Bronz Mixx kazandı.

Manajans/JWT‘nin Unilever/Sunslik (Elidor) için yaptığı “Catch Pink If You Can” başlıklı işi “Integrated Campaign” kategorisinde Gümüş Mixx, “Brand Awareness and Positioning” kategorisinde ise Bronz Mixx kazandı.

Mindshare/Mobilike‘ın Vodafone için yaptığı “Beşiktaş JK Forma Lansmanı”, “Product Launch” kategorisinde Altın Mixx kazandı. Yine Mindshare‘in Vodafone için yaptığı “iPhone 6 Lansmanı” ise aynı kategoride Gümüş Mixx kazanma başarısını gösterdi.

Starcom MediaVest Group & Mobilike Türkiye‘nin Samsung Galaxy Note 4’ün lansmanı sürecinde gerçekleştirdiği işi  “Mobile Brand Destination” ve “Innovative Online Ad Solution” kategorilerinde Gümüş Mixx kazandı.

Yine Starcom MediaVest Group Türkiye, Samsung Galaxy S5’in lansmanı için tasarladığı “The Murderer Is In Your Hands” (Katil Senin Elinde) uygulaması ile “Mobile Apps” kategorisinde Bronz Mixx kazandı.

ArnoBrasco, Mobilike & Open‘ın Uno – Yıldız Holding için yaptığı “Don’t Get Your Bread Touched” başlıklı işi “Innovative Online Ad Solution” kategorisinde Türkiye’den Altın Mixx kazanan ikinci iş oldu.

Son olarak ise Wanda Digital‘in Gnctrkcll için yaptığı “İnteraktif Festival” işi “Best Use of Social Data & Insight” kategorisinde Gümüş Mixx kazandı.

Ödül kazanan tüm işlerin listesine buradan bakabilirsiniz.

Senin için
Tümünü göster
Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Burak Dağlıoğlu: “Türkiye bölgesel bir üs…

T.C. Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi, Türkiye’nin sunduğu yatırım fırsatlarını küresel iş...