Mitsubishi Electric’ten sponsorluk işbirliği

Elektrik, elektronik ve otomasyon alanında faaliyet gösteren Mitsubishi Electric, Spor Toto Basketbol Ligi’nin “Konforlu Serinlik” resmi sponsoru oldu.

Türkiye’de basketbolun yükselişine katkıda bulunma hedefiyle sponsorluk yatırımı gerçekleştiren markanın imza toplantısında; Mitsubishi Electric Türkiye Başkanı Masahiro Fujisawa, Mitsubishi Electric Türkiye Klima Sistemleri Bölümü Genel Müdürü Yenal Altaç, Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanı Harun Erdenay, Basketbol Süper Ligi Direktörü Samer Şenbayrak ve TBF’nin stratejik ortağı Infront Sports & Media Türkiye Genel Müdürü Ender Uslu bir araya geldi.

Basketbol Süper Ligi Direktörü Şenbayrak; “Avrupa’nın en iyi ve en çekişmeli ligi olan Spor Toto Basketbol Ligi’nde Play-Off heyecanı son hızla devam ederken, “Efsaneler Yükseliyor” sloganımızı parkelere tüm heyecanıyla yansıtan ligimize Mitsubishi Electric’in Resmi Sponsor olarak katılması bizler için çok önemli ve değerli. 50. yılında tarihinin en parlak sezonunu yaşayan ligimizin, global firmalarla işbirliğinde bulunmasıyla beraber ulaştığımız basketbol sever kitlesini daha da genişletecek olmaktan mutluluk duyuyorum” diye konuştu.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.