artwork

Misli.com, Sultanlar Ligi ve A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın resmi sponsoru oldu

2 hafta önce

0

A Milli Kadın Voleybol Takımı’na yeni sponsor

Bugün yapılan imza töreni ile duyurulan açıklama kapsamında Misli.com, A Milli Kadın Voleybol Takımı ve Sultanlar Ligi’nin resmi sponsoru oldu. 2023-2024 sezonu itibariyle Misli.com, Sultanlar Ligi sponsorluğuna “İsim Sponsoru” sıfatıyla değil, “Resmi Sponsor” olarak devam edecek.

Kemer Country Club’da gerçekleştirilen törene, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, milli sporcular İlkin Aydın ve Elif Şahin katıldı.

Avrupa şampiyonluğu sonrasında Türk bayrağını göndere çekilişi ve İstiklal Marşı’nın okunuşu sırasında eşsiz duygular yaşadıklarını dile getiren Üstündağ, Bu zaferler elde edilirken de sponsorların desteğini unutmayacağız. Misli, bugün itibarıyla Sultanlar Ligi ve A Milli Kadın Voleybol Takımı’mızın sponsoru oldu. Destekleri daha fazla almanın mutluluğunu sizlerle yaşıyoruz. Ben ve ekibim güzel işler yapmaya gayret ediyoruz. Bu iş birliğinin Türk voleyboluna, Türk sporuna hayırlı
olmasını diliyorum. Sıradaki olimpiyatlarda bu mutluluğu ülkeye yaşatmanın gayretini vereceğiz. Tüm paydaşlarımızla gurur duyuyorum Sayın Demirören size ve ekibinize şükranlarımı sunuyorum. şeklinde konuştu. Yıldırım Demirören de voleybola destek olmaktan dolayı her zaman mutlu olduklarını aktararak, şöyle konuştu: Misli olarak kadınlarda ve erkeklerde basketbol ana sponsorlukları, Futbol Federasyonu lig ve isim sponsorlukları ile futbol kulüplerine olan desteğimizle Türk sporuna elimizden gelen katkıyı sunmaya çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. Bugün ise başarılarıyla adını tüm dünyaya duyuran A Milli
Kadın Voleybol Takımı’mızın ve birbirinden değerli takımlarımızın yer aldığı Sultanlar Ligi’nin resmi sponsoru olarak, Türkiye’de son yıllarda hızla yükselen voleybola fayda sağlamaya devam etmenin heyecanını yaşıyoruz. İnanıyorum ki sporcularımızın üstün başarıları katlanarak sürecek ve Türk milletine daha nice sevinçler yaşatacaklar. Bu önemli iş birliğinin oluşumunda emeği geçen, başta TVF Başkanımız Mehmet Akif Üstündağ’a, yönetim kuruluna, emeği geçen tüm federasyon ve Misli profesyonellerine teşekkür ediyor, iş birliğimizin Türk sporuna hayırlı olmasını diliyorum.

Senin için
Tümünü göster
PSV ve Philips sponsorluk anlaşması Guiness Rekorlar Kitabı’na girdi

Sponsorluk anlaşması, Guiness Rekorlar Kitabı’na girdi....

KFC Türkiye, Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nin İsim Sponsoru Oldu

Kadınlar Voleyboluna yeni sponsor...

Mackolik Hull City’nin canlı sonuçlar partnerliğini üstlenecek

Mackolik, Türk iş insanı Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Hull City’nin...