artwork

Mindshare marka ismini ayırıyor

1 sene önce

0

Group M ajansı Mindshare, marka yenilemenin bir parçası olarak ‘mind’ ve ‘share’ kelimelerini ayırıyor ve yeni marka kimliğinin ‘dönüşümünün bir sonraki adımı’ olduğunu söylüyor.

Mindshare, “hızlandırılmış iyi büyüme” marka konumlandırmasını daha iyi temsil edeceğine inandığı bir hareketle, artık “mind” ve “pay” kelimelerini ayırarak yeniden markalaşmaya gitti.

Yenilenen marka kimliği çalışmaları için yeni bir yazı tipi ve renk paleti ile resmi bir kurumsal logoya gitti. Kelimeleri ayrılarak metnin her iki yanına (hız, ekip çalışması, provokasyon gibi) kelimeler, fotoğraflar ve video yerleştirdi. Ayrıca fotoğraf gibi içeriklerin üzerine yerleştirilebilmesi için küçük puntolarla Mindshare marka isminden oluşan bir “logo çerçevesi” var.

Tasarım ajansı NB Studio, Mindshare’in yeniden markalaşması üzerinde çalıştı.

Mindshare UK CEO’su Jem Lloyd-Williams: “Değişim marka bilincimizi modernize ediyor; tüketicilere, müşterilere ve daha da önemlisi şirket içi ekiplerimize karşı yarattığımız izlenimde kendimizi daha ulaşılabilir ve insani hissettiriyor”. dedi.

Mindshare Global Pazarlama ve Kültür Sorumlusu Greg Brooks projeyi yürüttü. “Kimliğimiz artık adımızı, diyaloğun merkezine yerleştiriyor. Bu, medya hizmetlerine yaklaşımımızı daha iyi iletmemizi sağlayarak her müşteri, kişi veya konu ile farklı ve benzersiz şekillerde daha kolay ve daha özgün bir şekilde bağlantı kurabileceğimiz anlamına geliyor.” dedi.

Mindshare’in Global CEO’su Adam Gerhart şunları söyledi: “Marka kimlik yenilemesi, Mindshare’i bu yılın başlarında bildirdiğimiz stratejiyle uyumlu hale getiriyor.

Dönüşüm çağı için medya hizmetleri sunmaya yönelik entegre müşteri ortaklığı odaklı yaklaşımımız daha esnek bir kimlik gerektiriyor. Artık ‘İyi Büyümeyi Hızlandırma’ amacımızı destekleyen bir marka kimliğine sahip olduğumuz için heyecanlıyım.”

Senin için
Tümünü göster
Digitas, kız öğrencileri teknoloji alanına çekmek istiyor

Digitas UK kadınların teknoloji sektöründeki yerini, etkinliğini artırmayı hedefliyor...

DOOH, sosyal medyayı güçlendiriyor

Nörobilim çalışması, DOOH’un sosyal medyada ‘önemli değerleri ortaya çıkardığını’ gösteriyor...

Oy ve Ötesi 100 bin gönüllü ile seçim günü sandıkların…

Oy ve Ötesi Derneği, 17 Mart Cuma günü, Impact Hub’da...