Millie Bobby Dünya Çocuk Günü için herkesi mavi giymeye çağırıyor

Millie Bobby Dünya Çocuk Günü için Unicef reklam filminde oynayarak filmdeki herkesi acil olarak mavi giymeleri için harekete geçmeye çağırıyor.

Unicef global olarak yayınladığı yeni reklam filminde “Dünya Çocuk Günü” nü kutluyor. Kendi rengi olan mavinin üzerinde durarak hazırlanan reklam da, herkesin acil olarak mavi temasına uyulması söyleniyor. Bu  uyarıyı “çocuk komite merkezi” adı verilen yerden yapan Millie Bobby, acil durum çalışmasını ekibiyle hazırlanarak üstesinden geliyor. Teknik ekip, kostüm ekibi, lego ekibi ve boya ekibinden alınan onaydan sonra işe başlıyor Bobby.

“Şimdi bazı dostlarımızı işin içine katma zamanı” diyerek arkadaşlarını arayan Millie, ilk olarak Liam’i arıyor ve hareketi anlatacakken Liam kendi işini anlatıyor ve Bobby 96 saati yeniden çekeceğini sanıyor ama aslında kek yaptığını duyunca pek onunla acil durumun paylaşılmasının doğru olmayacağını anlıyor ve Lilly’i arıyor. Kodun mavi olduğunu söylüyor ve Lilly hazırladığı ilana mavi kelimesini ekliyor; “Mavi tek boynuz püresi  1$,muhtemelen sihirli”. Daha sonra şarkıcı arkadaşı Dua’yı arayan Bobby, “acilen maviye bürünmen” gerekiyor diyerek telefonu kapatıyor. Şarkıcı ise söyleyeceği şarkı sözlerine mavi kelimesini ekleyerek ufak bir dokunuş  yapıyor. Orlanda Bloom’u da arayan Millie “tekrarlıyorum bu senin mavi kodun” diyor ve Bloom, setteki odasının kapısında yazan adını “Orlanda Bluem” olarak değiştiriyor.

Herkese haberi verdikten sonra kamera karşısına geçen Millie Bobby; “Bu Dünya Çocuk Günü’nde Unicef tüm dünyadaki çocukları ve büyükleri çocuk haklarını destekleme için maviye bürünmeye çağırıyor. Maviye bürünerek ve imza kampanyamıza katılarak çocuklar için daha parlak bir geleceğe inandığınızı ve bunun gerçekleşmesine yardım etmek için Unicef’i desteklediğinizi tüm dünyaya ilan etmiş olacaksınız.” diyerek herkesi mavi giymeye çağırıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.