Millie Bobby Brown Cisco reklamında

Stranger Things’in en iyi çıkış yapan çocuk oyuncularından biri olan Millie Bobby Brown Cisco reklamında teknoloji ve iş birliği hakkında konuşuyor. İş yaşamında iş birliği temalı cümleleri 14 yaşındaki bir çocuğun ağzından duymak bazılarına garip gelebilir ancak Cisco Pazarlama Departmanı Yöneticisi Karen Walker, Brown’ın Cisco değerleriyle örtüştüğünü düşünüyor.

Millie Bobby Brown Cisco reklamında bizi insan yapan şeyin iş birliği olduğunu söylüyor. Brown’a göre birlikte çalıştığımız ve birbirimizin fikirlerinden beslendiğimiz zaman büyük gelişmelere imza atmamız mümkün. Teknoloji bu konuda bize çoğu zaman destek oluyor ancak bazen asıl yapmak istediklerimizin önüne geçebiliyor. Süreçlere tamamen entegre olmuş şekilde çalışan ve başrolü insan yaratıcılığına bırakan iş birliği teknolojileri ise Cisco’dan geliyor.

Brown’ın yaşı önemli bir etken

Cisco Pazarlama Departmanı Yöneticisi Karen Walker, Millie Bobby Brown’ın aynen Cisco gibi insanları bir araya getirme gücüne sahip olduğunu dile getiriyor. Brown’ın henüz 14 yaşında bir genç olması da reklamda yer almasının önemli nedenlerinden biri. Karen Walker, “Millie’nin gençliği kast seçimimizde önemli bir etken oldu. Cisco markasının taze ve beklenmedik fikirlerle dolu olmasını istiyoruz, Millie de yeni nesle hitap etme konusunda bize yeni bir bakış açısı sunuyor” diyor.

Ogilvy imzalı reklam filmi ilk bakışta şirketlerin IT departmanlarında teknoloji satın alımlarını yapan kişilere yönelik gibi görünüyor. Ancak Cisco tarafından yapılan bir araştırma, şirketin satın aldığı teknoloji ürünlerinde son kullanıcıların da söz sahibi olduğunu göstermiş.

İletişim stili korunuyor

Millie Bobby Brown Cisco reklamında markanın iletişim geleneğini devam ettiriyor. Daha önce Ewan McGregor ve Peter Dinklage’ı kamera karşısına alan marka, farklı ortamlarda yürüyerek teknoloji hakkında konuşan figürlerle iletişim çalışmalarını sürdürüyor.

Reklam filmi ABD haricinde Avustralya, Kanada, Hindistan, İngiltere, Japonya, Çin, Fransa, Almanya, Brezilya ve Meksika’da da yayınlanacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.