artwork

Milli Cimnastikçi Ferhat Arıcan, Under Armour ile sponsorluk sözleşmesi imzaladı

3 yıl önce

0

Stephen Curry, Michael Phelps ve Tom Brady gibi dünyaca ünlü sporcularla çalışan Under Armour, Avrupa Şampiyonu cimnastikçi Ferhat Arıcan ile gerçekleştirdiği sponsorluk anlaşması kapsamında Türkiye’den ilk defa cimnastik branşında bir sporcuyla çalışacak. 2021 yazında Tokyo’da gerçekleşecek olimpiyatlar için kota sahibi olan milli cimnastikçi, özellikle son dönemdeki çıkışıyla olimpiyatlarda altın madalyanın en büyük favorileri arasında gösteriliyor.

Sürdürülebilir, doğa ve sporcu dostu ürünler üretmeyi öncelikli görevi olarak gören ve bu alanda gelişimini sürdüren Under Armour markası, cimnastik branşında daha önce sponsorluğunu yaptığı Amerika kadın cimnastik takımı ile çok önemli çalışmalara imza attı. Yüksek kalite ürünlerinin sporcuların performanslarına olan olumlu etkileri, Ferhat Arıcan’ın Under Armour ile işbirliğine gitmesinde önemli rol oynadı.

Under Armour markası “The Only Way is Through- Tek Yol Zorlukları Aşmak” sloganı ile başarıya giden yolun limitleri zorlamaktan geçtiğinin ve bu yolda sporcularının yanında olduğunun mesajını veriyor. Mükemmelliğin sınırlarında gezen ve hataya asla yer vermeyen bir branşta başarısını her an, her koşulda, her zorluğun üstesinden gelecek gücü bulabilmesi olduğunu dile getiren Ferhat Arıcan, Under Armour markasını tercih etmesinde iki markanın felsefesinin uyuşmasının da önemli bir gerekçe olduğunun altını çiziyor.

Senin için
Tümünü göster
Campaign Big Global Awards 2024: Kazananlar açıklandı

Başvurular ve kazananlar dört kıtadan geldi...

Walmart, Vizio’yu 2,3 milyar dolara satın alıyor

Walmart, Amazon ile rekabet edebilmek için hızla büyüyen reklamcılık işini...

Tinder’dan yeni kimlik doğrulama sistemi

Tinder yeni kimlik doğrulama sistemini ABD ve İngiltere’de kullanıma sunuyor...