artwork

Midas Awards’tan Türkiye’ye 4 ödül

8 yıl önce

0

Dünyada en iyi finansal reklam ve pazarlama işlerini ödüllendiren Midas Awards 2015 sonuçları belli oldu.

Bankacılık, borsa, sigorta, yatırım fonu, kredi kartı, gayrimenkul, muhasebe ve danışmanlık sektörlerini ödüllendirirken; sınırları kaldırıp kurumsal iletişime ve reklamcılığa yeni bir bakış sağlamayı amaçalayan yarışmada bu yıl Türkiye’den kazanan isimler de oldu.

Kuruluş amacı tarımın finansmanı olan Şekerbank’ın “Aile Çiftçiliği” reklam kampanyası kapsamında gerçekleştirilen “Tweet Köy” projesi, 2 altın ve 1 gümüş ile Türkiye’den en çok ödül alan banka oldu.

Concept Reklam Ajansı imzası taşıyan “Tweet Köy” reklam kampanyası, “İnteraktif Kampanya” ve “Düşük Bütçeli Kampanya” kategorilerinde altın, “Outdoor” kategorisinde ise gümüş ödüle layık görüldü.

TV ve dijital mecralarda yayınlanan reklam kampanyası, ilk reklam filminde olduğu gibi yine büyük ilgi görmüştü. Sosyal medya kanallarında paylaşılan “Tweet Köy” reklam filmi, Twitter’da 465 binden fazla kez görüntülendi. Facebook’ta 700 binden fazla kişiye ulaşırken, yaklaşık 215 bin kez izlendi. YouTube’da ise 500 bine yakın kez görüntülendi ve 200 bine yakın sayıda da izlendi.

Şekerbank’ın hemen arkasından da ING Bank, ParaMara uygulaması ile ‘new product’ kategorsinde ödüle layık görüldü.

Dünyanın global ölçekteki tek finansal reklam ve pazarlama yarışması olan Midas Awards 2015’in kazananlarının ödülleri, New York’ta düzenlenen törenle sahiplerini bulacak.

Senin için
Tümünü göster
Worldline’ın dijital servisleri Lidio ile Türkiye’ye geliyor

Dünyanın en büyük ödeme kuruluşlarından Worldline’ın dijital servisleri Lidio ile...