Microsoft’tan Windows Elçisi olma fırsatı

Microsoft, isteyen herkese Windows Elçisi olma fırsatı sunuyor. Windows Marka Elçileri Programına katılmak isteyenlerin yapması gerekense kısa bir video hazırlamak.

Windows Marka Elçisi olmak isteyenlerin neden Windows elçisi olmak istediğini anlattığı videolarını [email protected] adresine göndermesi veya #SadeceBilgisayarla etiketi ile sosyal medya hesaplarından paylaşması yeterli olacak.

Jüri tarafından değerlendirilen başvuralar arasından seçilen 100 kişi Windows Marka Elçisi olmaya ve 24 Aralık’ta Microsoft Türkiye ofisinde düzenlenecek olan yılbaşı partisine katılmaya hak kazanacak.

Windows Marka Elçisi olan kullanıcılara birçok fırsat ve öncelik tanınacak. Bunlar arasında özel kimlik kartı, özel Facebook grubuna üyelik, Microsoft ofisinde gerçekleştirilecek etkinlik ve eğitimlere katılım, Microsoft yöneticilerini yakından tanıma, ürün duyuru ve özel etkinliklere davetiye, yeni çıkan bilgisayarları ilk kez deneme ve 2 hafta süreyle ücretsiz kullanma, özel hediye ve indirimlerden faydalanma gibi fırsatlar yer alıyor.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgi için http://bit.ly/Windows-Elcileri adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.