Site icon Campaign Türkiye

Michelin “Kış Yolculuğu Şarkıları” ile Spotify’da

Michelin, kış yolculuklarını daha keyifli hale getirecek “Kış Yolculuğu Şarkıları” çalma listesiyle dijital müzik dinleme platformu Spotify’da yerini aldı.

Lastik teknolojileri ve inovatif pazarlama yaklaşımıyla bütün dünyada insanları ‘yola çıkmaya’ teşvik eden Michelin, AdColony ile birlikte hazırladıkları “Kış Yolculuğu Şarkıları” çalma listesiyle dinleyicileri dijital müzik platformu Spotify’da, kış yolculuğuna davet ediyor. Hareketlilik alanında “Michelin Rehberi” gibi projeler geliştirerek ikonlaşan marka, lastik ve yol kavramlarını yolculukların en büyük eşlikçisi müzik ile birleştiriyor ve Spotify üyelerinin beğenisine sunuyor.

Kış yolculuklarında iç ısıtacak 30 şarkılık özel çalma listesinde herkesin anılarında yer eden klasikleşmiş şarkıları şimdiden klasikleşmeye aday olan güncel parçalarla birlikte keyifli bir akış içerisinde müzik severlerle buluşturuyor.

Coldplay’den Oscar and the Wolf’a, Dua Lipa’dan Travis’e pek çok sanatçı ve grubun sevilen parçalarından oluşan “Kış Yolculuğu Şarkıları” çalma listesiyle huzurlu kış aylarında çıkılacak yolculuklar daha keyifli olacak.

Markanın sembolü lastik adam “Bibendum” ile tanınan Michelin, görsel kimliğinde önemli bir değişikliğe giderek kurumsal ve ticari logolarını değiştirdi.

 

Exit mobile version