MG Media 20. yılında yeniliklerle büyüyor

Bu sene 20. yılını kutlayan medya ajansı MG Media, yılın ilk yarısını bünyesindeki yeniliklerle karşıladı.

Ajans, yılın ilk yarısında kazandığı 16 müşteri ile büyüme ivmesini devam ettiriyor. 2016 yılı başı itibarıyla mobil alanda faaliyet gösteren markaları Letgo ve Getir’in Türkiye lansmanlarını hayata geçirirken, inşaat sektöründen Akfen, Acarlar, Makro İnşaat, Babacan Yapı, Ege Seramik ve Izka İnşaat, gıda sektöründen Tamek, Marmara Birlik, Oba Makarna, Beypiliç, Yonca Gıda; ev dekorasyon sektöründen de Yatsan, İşbir Yatak ve Lineadekor’u portföyüne ekledi.

Ajans ayrıca Mayıs ayı itibarıyla bağımsız ajans network’ü TheNetworkOne’ın üyesi oldu. TheNetworkOne bünyesinde 107 ülkeden 800 ajans bulunuyor.

Son birkaç yılda yurtdışından, özellikle MENA bölgesinden, Türkiye’ye yatırım potansiyeli her geçen gün artmakta. Bu iç görüden yola çıkan Makro inşaat da, Esas İstanbul kampanyasıyla Ramazan döneminde MENA bölgesindeki yatırımcıların ilgisini çekmeyi hedefledi. Bölgeye özel farklı mecralarda hayata geçirilen kampanya ile web sitesine 500.000’in üzerinde trafik yaratılırken binlerce form toplandı.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.