artwork

Messi Louis Vuitton’un yeni yüzü oldu

7 ay önce

0

Lionel Messi, Louis Vuitton’un Horizon bavul koleksiyonu için hazırladığı kampanyada rol aldı

Dünya Kupası açılışı öncesi, halen sahalarda olan iki efsane futbolcu Lionel Messi ve Christiano Ronaldo’yla Instagram’da viral bir kampanya yapan Louis Vuitton, Messi’yle iş birliğini sürdürüyor. Arjantinli süperstar Louis Vuitton’un “Horizons Never End” adlı kampanyasının yıldızı oldu.
Futbolun efsanevi isimlerinden Lionel Messi, Louis Vuitton’un Horizon bavul koleksiyonu için hazırladığı kampanyada rol aldı. Messi, kampanya için bir havaalanı terminalinde objektif karşısına geçti
Dünya Kupası açılışı öncesi, halen sahalarda olan iki efsane futbolcu Lionel Messi ve Christiano Ronaldo’yla Instagram’da viral bir kampanya yapan Louis Vuitton, Messi’yle iş birliğini sürdürüyor. Arjantinli süperstar Louis Vuitton’un “Horizons Never End” adlı kampanyasının yıldızı oldu. Messi, Louis Vuitton’un Horizon serisi kabin tipi valizle ünlü fotoğrafçı Glen Luchford’a poz verdi.

Zamanımızın en etkili endüstriyel tasarımcılarından biri olan Marc Newson, 2014’ten beri Louis Vuitton’un seyahat sanatını yeniden şekillendirmesine yardımcı oluyor. İlk kez 2016’da piyasaya sürülen ve Marc Newson’ın artık ikonik hale gelen Horizon koleksiyonu; ustaca tasarımı, dayanıklılığı ve üstün işlevselliğiyle Louis Vuitton’un valiz ailesinde gerçek bir kilometre taşı oldu.

Senin için
Tümünü göster
Heinz Ketçap’tan %100 geri dönüştürülebilir kapak

Heinz Ketchup, 300 milyon kapak tasarrufu sağlayacak %100 geri dönüştürülebilir...

Ronaldo’ya ‘Binance’ davası

Cristaino Ronaldo’nun Binance bünyesinde çıkarılan NFT koleksiyonları büyük değer kaybedince...

Apple’dan Dünya AIDS Günü’ne özel Apple Watch modeli

Apple, Dünya AIDS Günü’ne özel Apple Watch Series 9 modelini...